You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

caner680

Beginner

• "caner680" has been banned
  • "caner680" started this thread

Date of registration: May 12th 2016

• Send private message

1

Saturday, May 28th 2016, 12:29am

Unturned Global Listede Gözükmeme Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Nitrado Forum'da olsun başka forumlar da olsun bu sorunu dile getiren bir çok arladaşlara denk geldim. Aslında benim de çok kafa yorduğum hatta bu konuyla ilgili ticket bile gönderdiğim oldu. sonra birşey fark ettim. 4 tane serverim var. 2 tanesi 32 slot, 1 tanesi 24 slot birtanesi de 4 slotluk. Globalden Serverimin adını yazdığım da Sadece 24 ve 4 slotluk olan serverlerim gözüküyordu ama diğer 32 slotluk 2 serverim yoktu. sonra fark ettim ki Meğersem unturned standart server players sayısı 24 kişilikmiş. yani global buna göre ayarlanmış. şöyle ki eğer 24 değil de 26 yada 32 yaparsanız Serveriniz globalde gözükmez. Yani 24'ün üstü serverler gözükmez onun için bende Çareyi Serverlerimi Maxplayers komutuyla 24 kişi yapıyorum. 24 kişi dolunca 32 yapıyorum zaten serverinizi seven ve girmek isteyen serverinizi favorilere alırlar. ama serveriniz yeni ise 24 kişi de tutun bir kaç gün. :thumbup:

Rate this thread