You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

caner680

Beginner

• "caner680" has been banned
  • "caner680" started this thread

Date of registration: May 12th 2016

• Send private message

1

Saturday, May 28th 2016, 1:10am

Kendi serverinde admin olamayanlar buraya

Pluginler tamam ama ben yine de admin olamıyorum diyorsan çaresi bende : ) eminimki bu unturnede benim kadar kimse kafa patlatmamıştır.
Öncelikle Altta yazacağım sıralamayı iyi takip edin.

1- https://rocketmod.net/get-rocket << Linke tıkle ve en üstteki dosyayı indir (Rocket for Unturned) yazan

2- FileZilla yüklüyse Servere bağlanın, Unturned dosyasını açın. İndirdiğiniz Rocket dosyasını açın hepsini seçip sürükleyerek Unturned_data>>Managed dosyasına atıyoruz. <<Bunu normal C diskinizden yapmayın sakın. FileZilla programından Unturned dosyasına girin. Yada Nitrado Panelinden Zipleyerek dosyayı yükleye bilirsiniz

3- servere reseti çakıyoruz.

4-Servere girip /Admin (kendi nickinizi yazıp) enter yaptınız mı Artık adminsiniz.

5-Permissions.config dosyasını tekrar açıp. Kullanıcılar kısmına yazdıgınız Admin yazısını siliyorsunuz. sildikten sonra Permissions.configi tekrardan Rocket dosyalarına atıyorsunuz attıktan sonra /Rocket Reload Yapın. ARDINDAN /save komutu girin işlem tamamdır.

Buraya Dikkat. Pluginleri tamamen yapmışsanız eğer bu işlemi yapın. Eğer pluginler eksik ise bir işe yaramaz bu işlem. Yapamayanlar Skype mi eklesin yardımcı olayım

Rate this thread