Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

fertiye

Acemi

• Konuyu başlatan "fertiye"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, May 30th 2016, 10:01am

Yasaklı Pluginler Hakkında

!knife Pluginini silip !ck Ekleyeceğim. Sanırım Yasaklı Değil. Fakat !knife pluginini ve !ws plugininin cfg'sini soundslarını vb. o plugini indiren her şeyin dizinini öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz

• "ThemRZeonai" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, May 30th 2016, 4:01pm

Yasaklı.Bu Forumdan Yasaklı Pluginler Hakkında Bilgi Alamazsınız.!ck pluginini birazdan atacağım.

!CK Plugini : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276733
FiercePeople95.173.176.8
TurkModders.com

• "ZeynelKayhan" bir erkek

Meslek: Öğrenci

• Özel mesaj gönder

3

Monday, May 30th 2016, 4:24pm

!ws ve !knife her sürümde dizinler aynı fakat plugin isimleri vs. farklı olabiliyor. Pluginin isimleri : franug_weaponpaints.smx ve sm_knifeupgrade.smx eğer ki bu pluginler değil ise bildirirseniz diğer isimleride söyleyebilirim diğer dosyalar :

csgo/csgo/cfg/sourcemod/sm_knifeupgrade.cfg
csgo/csgo/addons/sourcemod/configs/csgo_wpaints.cfg
csgo/csgo/addons/sourcemod/translations/franug_weaponpaints.phrases.txt
csgo/csgo/addons/sourcemod/translations/knifeupgrade.phrases.txt

aXe Fun Sunucusu Tanıtım Konusu İçin Tıkla!

Bu konuyu değerlendir