Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• »zaferkaan1231« ist männlich
  • »zaferkaan1231« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Juli 2015

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 9. Juni 2016, 19:55

Bir hatam ver ve gene anlamıyorum :)

Daha önce Bir konu açtım Onu çözdüm sayılır ama bu seferde şöle bi hata çıktı

http://hastebin.com/itubajelug.avrasm

Bu hata sw ye biri girince oluyo oyunda bişe yansımıyo ama hata hatadır Bir çözsek
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

SuleymanD

Schüler

• »SuleymanD« ist männlich

Registrierungsdatum: 22. März 2015

Beruf: Üniversite Öğrencisi

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 9. Juni 2016, 20:43

Merhabalar,
Öncelikle bizim hizmetimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Paylaşmış olduğunuz link kırık. Hatayı düzeltin, konu altına yorum atın.

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 9. Juni 2016, 21:48

at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:302) ~[craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62) ~[craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(SimplePluginManager.java:509) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:494) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerList.c(PlayerList.java:300) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerList.a(PlayerList.java:185) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.LoginListener.c(LoginListener.java:119) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.LoginListener.a(LoginListener.java:44) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager.a(NetworkManager.java:192) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.ServerConnection.c(ServerConnection.java:81) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.v(MinecraftServer.java:795) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.DedicatedServer.v(DedicatedServer.java:307) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.u(MinecraftServer.java:643) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:549) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
at net.minecraft.server.v1_7_R4.ThreadServerApplication.run(SourceFile:628) [craftbukkit.jar:git-PaperSpigot-1f7d532]
Caused by: java.lang.NoSuchMethodError:

Hata bu
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

DeadZone

Fortgeschrittener

• »DeadZone« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Juni 2015

Beruf: Futbolcu

• Nachricht senden

4

Freitag, 10. Juni 2016, 02:14

Authme olmadan once oluyorsa authme ile uygun surumunu yükleyin ayni sorun bendede oluyordu, yada spigotun surumunu değiştirin.

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

5

Freitag, 10. Juni 2016, 09:26

1. si PaperSpigot Puligin Deyil 2. Siplepuliginmanaer Vb puliginler bende yok 3. sü Spigotu yükledikten sonra bunlar gelmeye başladı 4. Sü Bunlar Büyük sorun yaratıyo Serverim sürekli çöküyo Acil yardım lazım paper spiotu bida yüklesem sorun çıkarmı ? Ve Serverim gene çöktü log doyalarından sorunu buldum Bunun sebebinide alırsam sevinirim

[08:34:29] [Server thread/INFO]: ByBuraqTR issued server command: /arsa help
[08:35:50] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: The server has stopped responding!
[08:36:34] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Please report this to http://www.spigotmc.org/
[08:36:57] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Be sure to include ALL relevant console errors and Minecraft crash reports
[08:37:11] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Spigot version: git-PaperSpigot-1f7d532 (MC: 1.7.10)
[08:37:23] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: ------------------------------
[08:37:27] [Spigot Watchdog Thread/ERROR]: Server thread dump (Look for plugins here before reporting to Spigot!):
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

Pluginer

Fortgeschrittener

• »Pluginer« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. Februar 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

6

Freitag, 10. Juni 2016, 09:50

Merhabalar,
Öncelikle nitrado'yu seçtiğiniz için teşekkürler.

PaperSpigot'u yükledikten sonra bu hatalar olmaya başladı dediniz? Tekrar yüklemeyi deneyiniz, hata olucağını pek sanmıyorum.

Iyi günler.
Java, Developer

disdain09

Anfänger

• »disdain09« ist männlich

Registrierungsdatum: 8. Juni 2016

Wohnort: Aydın/Merkez Efeler Orta Mahalle Şehit Yalçın Polis Lojmanì

Beruf: Öğrenciyim

• Nachricht senden

7

Freitag, 10. Juni 2016, 10:18

PaperSpigot'u indirmek hicbir seye care olmuyor bildigim kadari ile. O nedenle tek cozum var; PaperSpigot'u silmek.
Okudugum bir yerde paperspigot un craftbukkit ile ayni islevi gordugunu ve ikisinin bir arada olmasi boyle hatalar cikardigini soyledi. Gereksiz bir plugin insanlari kandirmaktan baska bir sey degil. Silmenizde fayda var...
Bu dünya gelecek nesiller için cennet haline getirilmeye layîktır. -M. Kemal ATATÜRK

Yeni, müslümanların ve soydaşlarımızın kanının akmadığı Ortadoğu

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

8

Freitag, 10. Juni 2016, 10:53

Puliginer Deniyeceyim ve disdain09 Bence biraz daha Bilgi toplayın paper spigot puligin deyil ve Yararı saymakla bitmez
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

disdain09

Anfänger

• Nachricht senden

9

Freitag, 10. Juni 2016, 11:06

O zaman bilginiz size yetecektir guveniyorum :)
Bu dünya gelecek nesiller için cennet haline getirilmeye layîktır. -M. Kemal ATATÜRK

Pluginer

Fortgeschrittener

• »Pluginer« ist männlich

Registrierungsdatum: 20. Februar 2016

• Nachricht senden

10

Freitag, 10. Juni 2016, 11:07

Deneyiniz, biz hep burada sizi bekliyor olacağız.

PaperSpigot bir plugin değildir, PaperSpigot'u plugindir diyenler büyük hata yapıyorlar.

Eğer bir plugin olsaydı plugins klasörünün içinde tutardık.
Java, Developer

disdain09

Anfänger

• Nachricht senden

11

Freitag, 10. Juni 2016, 12:49

Arkadaslar burasi destek forumudur. Birbirimizle bilgi yaristirmaktn cok destek vermeye calissaydik cozulurdu.
Ben PaperSpigotun ne oldugunu ilk defa burada duydum. O nedenle hic kullanmadigim icin, plugindir diye dusundum o nedenden dolayi plugin dedim. Sorunun cozumu silmek bence, cunku craftbukkitle ayni gorevi goruyor demistim. Cakismalari sonucu olan bir sorun. Siz sunucunuza 2 tane ChestShop plugini bulundurursaniz hicbirisi calismaz. Bunu da onun gibi dusununuz.

Setspawn Essentials pluginin ekidir :)

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

12

Freitag, 10. Juni 2016, 16:48

Bu konuyu fazla uzatmıyacağım çünkü uzatsam baya uzar konu Bir tek şunu sölücem PaperSpigot la Craft bukkit madem aynıysa Neden çoğu sunucu paper spigotu tercih ediyo
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

• Nachricht senden

13

Freitag, 10. Juni 2016, 18:37

Paperspigot'un içinde baloun koruması ve aniden çökme engeli vardır. Ayrıca çoğu bug giderilmiştir. Bunun için çoğu sunucu bunu kullanmaktadır. Ek olarak hatanın paperspigot oldugnu düşünüyorsanız büyük ihtimalle yanılıyorsunuz. Çünkü ya authme paperspigota uyumlu değildir yada uygun paperspigotu yüklememişsinizdir. Authmeyi güncellemeyi deneyin eğer yine olmazsa https://tcpr.ca/downloads/paperspigot burdan uygun sürümünü bulup indiriniz.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

zaferkaan1231

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

14

Samstag, 11. Juni 2016, 15:25

peki authmiyle spigotun uygun sürümünü nasıl bulcam Ben pek analmıyorum
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

• Nachricht senden

15

Sonntag, 12. Juni 2016, 11:56

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/authme-reloaded/files/ bu kısımdan uygun sürümü bulabilirsiniz.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

Thema bewerten