You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "atacanylmz11" is male
  • "atacanylmz11" started this thread

Date of registration: Jun 10th 2016

• Send private message

1

Sunday, June 12th 2016, 12:25pm

Unturned serverimde kendime adminlik veremiyorum.

Unturned servere rocket yükledim. Diğer başlıklardan nasıl admin olunacağına baktım. Permissionsta diğer başlıklardan gördüklerimi kopyalaıp steamid64 ü yapıştırdım ancak olmadı. Bir de adminliste kendi adımı yazdım oda olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

• "AlpYuksel" is male

Date of registration: Aug 11th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Sunday, June 12th 2016, 2:19pm

Merhaba atacanylmz11,

Öncelikle Nitrado'yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sunucunuza restart attınız mı ? Attıysanız bir daha atmayı deneyiniz. Rocket'i yeniden kurmayı deneyiniz.

caner680

Beginner

• "caner680" has been banned

Date of registration: May 12th 2016

• Send private message

3

Monday, June 13th 2016, 12:43am

Permissions'a gir Altta verdiğim kodun ( <Permission>Admin</Permission> ) bunlardan birtanesin de "Admin" yaz. Permissions'ı kaydet. rocket dosyasına at. oyunu resetle, oyuna gir /Admin atacanylmz11 komudunu yaz enter'la bunu yaptıktan sonra admin oluyorsun. Admin olduktan sonra /Save komutunu giriyorsun. Tekrardan Permissions'ı açıp Admin yazdıgın yeri silip eski haline getiriyorsun. Tekrardan Permissions'ı Rocket dosyasını atıp SERVERE reset atıyorsun. Bukadar..

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<RocketPermissions xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema">
<DefaultGroup>default</DefaultGroup>
<Groups>
<Group>
<Id>default</Id>
<DisplayName>Oyuncu</DisplayName>
<Color>white</Color>
<Members />
<Permissions>
<Permission>Admin</Permission>
<Permission>compass</Permission>
<Permission>rocket</Permission>
<Permission>kurallar</Permission>
<Permission>tpa</Permission>
<Permission>tpa.send</Permission>
<Permission>tpa.accept</Permission>
<Permission>home</Permission>
</Permissions>
</Group>
<Group>

• "AlpYuksel" is male

• Send private message

4

Monday, June 13th 2016, 2:14pm

Merhaba caner680

Öncelikle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yanıtınız yanlış, çünkü kendisine zaten yetki veremiyor. O olmazsa, o zaten olamaz.

This post has been edited 2 times, last edit by "AlpYuksel" (Jun 14th 2016, 8:33am)

caner680

Beginner

• "caner680" has been banned

Date of registration: May 12th 2016

• Send private message

5

Tuesday, June 14th 2016, 1:41am

Sayın Mod; Arkadaşın yazdığına bakarsak, zaten sizin açmış olduğunuz konuya göre kendini yetkilendirmiş. Yani Manuel olarak. Steam İd'sini Permission da kullanmış ama yetkisi gelmemiş. yanılmıyorsam Steam İd'sini yanlış almış. yada İd'sini yazarken Permissions'ı bozmuş ola bilir. Benim anlattığım ise Manuel yetki değil. Tam yetkilendirmedir bu.

En kısa zaman da detaylı bir şekil de Sıfırdan Server kurma, Admin Ekleme, Vip ekeleme gibi konuları tek videoda çekmeyi düşünüyorum. burayada ekleyeceğim.

• "AlpYuksel" is male

• Send private message

6

Tuesday, June 14th 2016, 8:32am

Merhaba caner680,

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederiz.

Nitradocu, bize veri sağlamadan bilemeyiz. Ayrıca kodunuz bile yanlış members tagları bozuk ayırca "default" bunlara ek olarak "Oyuncu" demişsiniz.