Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

ByDeathKisS

Anfänger

• »ByDeathKisS« ist männlich
  • »ByDeathKisS« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. Juni 2016

Beruf: 112 Acil Sağlık Hizmetleri

• Nachricht senden

1

Dienstag, 14. Juni 2016, 13:33

MTA - Adminlik Nasıl Yazılır Ve Nasıl Kullanılır ?

Bu Konuda Sizlere MTA'da Nasıl Adminlik Yazılır Ve Nasıl Kullanılacağı Hakkında Bilgi Vereceğiz.

1-)Oyun içindeyken f8 consolu açıp "/register kullanıcıadı şifre" yazınız aralardaki boşlukları unutmayınız. Bu sayede serverde üyeliğimizi açacağız.

2-)Daha sonra serverinizi durdurun. ( Bu Kısma Serverinizin Panelinden "Ana Sayfa" Kısmından Ulaşabilirsiniz. )

3-)Sıra Geldi FTP Girişlerine. Panelinizden Araçlar bölümü altından File Browser (Dosya Tarayıcı) kısmına giriniz. Buradan "mta/mods/deathmatch" yerine geliniz. Ve Buradan acl.xml'nin üzerine tıklayınız..

4-)<group name="Admin"> olan bölüme bir satır ekleyerek o satıra; <object name="user.KULLANICIADI"></object> olarak yapıştınız. ( KULLANICIADI yerine kendi kullanıcı adınızı yazınız. )

5-)Son olarak Ayarları Kaydet deyip serverinizi başlatabilirsiniz. Oyun içinde adminliğinize giriş yapabilmek için ise f8 consoldan " /login KULLANICIADI ŞİFRE " Şeklinde yazıp giriş yapabilirsiniz. ( p Tuşu Admin Panelini Açar. )

* Güncelleme

İsteyenler için video eklenmiştir.
Buraya Tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Dieser Beitrag wurde bereits 10 mal editiert, zuletzt von »TypeR« (18. Dezember 2017, 21:40)

Sadisen61

Schüler

• »Sadisen61« ist männlich
  • »Sadisen61« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 26. August 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 7. Juni 2017, 00:15

Güncel.

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

3

Montag, 13. November 2017, 21:48

Yardımcı olması açısından eklenmiş olan görseller yeni panelimize göre düzenlenmiştir.
Güncel Konu.

I have always preferred to be happy and different.

www.MTASATURKİYE.com

TypeR

Schüler

• »TypeR« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. August 2017

Beruf: Oyun Sunucusu Hizmetleri

• Nachricht senden

4

Montag, 18. Dezember 2017, 21:41

Tek tek görsellere bakmak istemeden videoyu canlı izleyerek yapmak isteyenler için Konu Sonu'na video linki eklenmiştir.
* Güncel

I have always preferred to be happy and different.

www.MTASATURKİYE.com

Thema bewerten