You are not logged in.

[PLUGIN] Önemli Plugin !

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "sinyoreren61" started this thread

Date of registration: Jun 16th 2016

• Send private message

1

Thursday, June 16th 2016, 1:18am

Önemli Plugin !

Merhaba Ben PermissionsEX plugii yükledim fakat vu hata veriyor yeni sürümü yada eski sürüm olsada ben permissionsex + paidranks ile grup yapiorum ama hata verdiği içi çalişmior ayarlı permissionsex ve paidranks sizde varsa yardimci olurmusunuz çünkü bukkit sitesinden yüklediğim çalışmıyor sizde ikiside ayarli varsa lütfen bana atabilirmisiniz bide bazilari permissionsex çalişmasi için protocollib yükle dediler yükledim bi işe yaramadi /pex yazince 1.19.6 yazior /pex help yazince sory you dony have enough permissions yazior sorunu bilen varsa şimdiden teşekkürler ! ?(
:cursing:

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Thursday, June 16th 2016, 1:29am

Yetkiniz yok anlamına geliyor. Bunun çalışıp çalışmamasıyla alakası yok. OP iken deneyiniz veya kendinize kurucu grubunu verip deneyiniz.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

Pluginer

Intermediate

• "Pluginer" is male

Date of registration: Feb 20th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Saturday, June 18th 2016, 3:32pm

Merhabalar,
Öncelikle nitradoyu seçtiğiniz için teşşekkürler.

Bende PermissionsEx kullanıyorum, ve banada bu hatayı veriyor. Cünkü permiossonsex komutları ancak konsoldan kullanılabiliniyor.

Bu tür permissionsex komutlarını malesef konsoldan kullanmalısınız.

OP olsanızda hiç bir işey yaramıyor.

Iyi günler.
Java, Developer

Rate this thread