You are not logged in.

[YARDIM] Armor Stand Bug

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

byciga

Beginner

• "byciga" started this thread

Date of registration: Jun 12th 2016

• Send private message

1

Sunday, July 3rd 2016, 5:48pm

Armor Stand Bug

Arkadaşlar bu cratesplus plsinde shift+sol click ile kırılıyor kutu bildiğiniz üzere. Kutunun yerini değiştirecektim kırdım ve yazısı kaldı. Ayrıca tıklayınca

yazıyor. Bug oluştu oraya blok koyamıyorum ve kaldıramıyorum bu armor standı. Ayrıca armor stand görünmüyor. Sadece mouse orta tuşuna basınca elime geliyor ve olduğu yer hala sıkıntılı kalıyor.

EDIT: FrameProtect kaldırdım. Bu sefer tıklayınca bir şey yazmıyor ; fakat o bölgeye blok falan hiçbir şey koyamıyorum

EDIT-2 : Sorunun çözümünü sonunda buldum. Bu çok kişinin rastlayacağı bir bug. Yetkililer konuyu lütfen kilitleyin ve bug çözümü gibi bir bölüm varsa oraya atabilirsiniz.

Çözümü :
Command bloğu alıp sorunlu bölgenin 1-2 blok yanına koyunuz.
Kodu içine yazınız. --> /entitydata @e[type=ArmorStand,r=1] {Invisible:0b}
Command Bloğun 1 blok yanına basınç plakası koyunuz.
Üzerine basınız. Artık armor stand gözükecektir. Onu gm 1 modunda iken kırabilirsiniz..

EnesAkkaya

Intermediate

• "EnesAkkaya" is male

Date of registration: Apr 16th 2016

• Send private message

2

Monday, July 4th 2016, 5:56pm

Sorununuz çözüldüyse konu kilitlenebilir.
YENİLER BİLMEZ! :)

Rate this thread