Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »serdat12« ist männlich
  • »serdat12« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 9. Februar 2013

• Nachricht senden

1

Dienstag, 19. Februar 2013, 15:21

~Skin Yapımı Resimli Açıklama~ Counter 1.6

Arkadaşlar Net'te aramalarıma rağmen size anlatacağım şekilde resimli açıklama daha önce hiç görmedim.Görmediğim için açıklamasını yapmak istedim belki bilmeyenler öğrenip yaparlar.Anlatacağım şey skin yapımı.Skin nedir?
Skin Cs'deki silahlarımızın, eldiven, elbise gibi yani anlayacağımız models klasöründeki görünümleri değiştirmeye yaramaktadır.

İlk önce programımızı indiriyoruz Daha sonra başlıyoruz.Programımızı kurduktan sonra açıyoruz.Daha sonra işaretlediğim yer yani Texture tıklıyoruz.

File'den Load model tıklıyoruz..

Daha sonra karşımıza üzerine oynama yapacağımız modeli seçmek için pencere çıkıyor.Ordan modelimizi seçiyoruz mesela ben knife(bıçağı)seçtim

Belirledikten Sonra Aç tıklıyoruz ve bıcak ekranda açılıyor.Daha sonra resimde çizdiğim gibi export'atıklıyoruz.

Bıcağımız geldikten sonra Ve bilgisayarımıza bıcak resmini kaydetmek için pencere çıkıyor oradan nereye isterseniz mesela ben masaüstüne kaydettim sizde herhangi bir yere kaydedebilirsiniz.

Kaydettikten sonra Resmimizi açıp sağ tıklayarak düzenle tıklıyoruz ve painte düzenlemeye alıyoruz(photoshop ve diğer programlarda olur)

Resmimizi düzenledikten sonra paint'te dosyaya gelip kaydet tıklıyoruz ve düzenlediğimiz resmi kaydediyoruz.

Daha sonra resimde gördüğümüz gibi export'un altındaki impart'a tıklıyoruz ve resmimizi kaydettiğimiz yerden tekrar programa alıyoruz..bmp uzantısında alıyoruz

Resmi aldıktan sonra düzenlediğimiz görülüyor ben sadece anlatım olsun diye biraz karaladım normalde öyle yapmayın güzel bir şekil yapabilirsiniz:=)ve Aşağıda çizdiğim gibi save modele tıklayıp modelimizi kaydediyoruz ve işimiz bitiyor.

Ve son olarak nereye kaydedeceğimizi seçiyoruz direk models klasörünede kaydedebilirsiniz yada masaüstüne kaydedip sonradan models klasörüne atabiliyorsunuz ve böylece skinimiz yapılmış oluyor.

Aşağıdaki linkden programı indirebilirsiniz

Nitrado.net << Tıklayin...

Nitrado TR ekibiniz.

Thema bewerten