You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

PerfecTolga

Beginner

• "PerfecTolga" started this thread

Date of registration: Jul 9th 2016

• Send private message

1

Saturday, July 23rd 2016, 12:28pm

Sunucum Aniden Çöküyor Sebebi Nedir ?

Merhaba Ben Paper Spigot 1.8 Sürüm Kullaniyorum Sunucumda spigot.yml tab complate: -1 'de Ama Sunucum aniden Çöküyor Sebebi Nedir Bana sakın Cakma Lobi Demeyin Sunucumun World Dosyasi Bozuk Yaptigimda Açilmiyor Sunucu Ne Yapmam lazim Söyleyin Aniden Çöküyor Sunucum Sıfırlamakda İstemiyorum

EnesAkkaya

Intermediate

• "EnesAkkaya" is male

Date of registration: Apr 16th 2016

• Send private message

2

Saturday, July 23rd 2016, 3:06pm

Merhabalar,
Öncelikle bizim hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Konsolunuz da herhangi bir şekilde hata var mı? Varsa buradan belirtebilir misiniz?

İyi forumlar!
YENİLER BİLMEZ! :)

• "MustafaEmree" is male

Date of registration: Jul 9th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Sunday, July 24th 2016, 10:24am

SelamunAleykum,

Sunucunda Eğer Çökme Yaşıyorsan;

1.Pluginlerinin sunucunun spigot veya craftbukkit sürümüne uygun olmasına dikkat et!
2.Paneline Gir Araçlar > File Browser > Minecraftbukkit > logs kısmından latest.log indir.
3.latest.log Konuya Dosya.tc yoluyla upload et veya hastebin.com yoluyla latest.log içinde yazanları hastebin.com a yapıştır.
4.Hastebin.com Yapıştırdıysan linkini Konuya cevapla veya latest.log dosyasını, Dosya.tc upload ettiysen upload linkini konuya cevapla.

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana

IYI FORUMLAR
play.TURKEYMC.net
1.8 / 1.13

• "MD_Optional" is male
  • "MD_Optional" has been banned

Date of registration: Mar 6th 2016

• Send private message

4

Sunday, July 24th 2016, 4:18pm

http://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=16899
Bu Konuya Bakabilirsin.