You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

akanzhi44

Beginner

• "akanzhi44" started this thread

Date of registration: Jan 27th 2015

• Send private message

1

Thursday, August 18th 2016, 3:56pm

2 Skript Yardım Anlayanlar İçeri

Arkadaşlar Selamun Aleyküm

2 Skript Sorunum Var Şöyle ki

- Kredi Skripti Kullanıyorum Bi Arkadaşımın Hazırladığı Birde İnternetten Bulduğum Var 2sindede Şöyle Bir Sorun Var Kredim 5 Olsa Bile Ve Kredi Mağazadaki İtem 50 Kredi Olsa Bile Ben Bunu Satın Alabiliyorum Ve Kredim - Ye Düşüyor Nedenini Bilmiyorum Yardım Ederseniz Çok İyi Olur Buyrun Bulduğum Skript : http://hastebin.com/qidefofibu.vhdl

- Forumda Bulduğum Bir Kaç OtoSat Plugini Var Ancak Hiçbiri Sunucumda Çalışmıyor Ya Satışı Olmuyor Yada Prefix Ayarları Bozuk Oluyor Kendi Düzenlememe Göre Bir OtoSat Skripti Yapmıştım Ancak Ondada /demirsat ac Yazınca Ya Otomatik Diamondla Zümrüt Açılıyordu Yada Satış Yapıldığında Parası Gelmiyordu Bi Otosat Plugini Yapabilcek Arkadaş Varmıdır İçinde Lapis , Diamond , Emerald , İron Ve Gold Olacak Şekilde ..

2

Thursday, August 18th 2016, 8:33pm

Skype Üzerinden Destek Verildi
Arkadaş Paylaışmasını İstemedigi İçin Paylaşılmadı
Bloğumu Takip Etmek İstemezmisin >>Hemen Tıkla
Skript Dersleri | #1 >> Hemen Tıkla
SoloTurk™ Kimdir? >> Hemen Tıkla

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests