You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "TheMinecraftCat" started this thread

Date of registration: Jul 13th 2016

• Send private message

1

Saturday, August 20th 2016, 9:23am

Server Nasıl birleştirilir

Ben server açtım 4 adet serverim var 1 lobi 1 faction 2 tane skyblock ben bu serverleri birleştirdim ama lobide kayıt olunmuyor factionda ve skyblockta kayıt olunuyor oyuncular skyblockta ayrı factionda ayrı kayıt oluyor ben sadece lobide kayıt olunsun diğerlerindede kayıt olunmasın istiyorum bunu autho me yapabilirim ama factionda ve skyblockta autho me yi kaldırmam gerekir kaldırıncada adam ip' i ayriyetten biliyorsa adam girip itemleri çalabilir ben nasıl outho me leri birleştirebilirim veya skyblock ve faction serverlerine ayrı ipden girmeyi nasıl engellerim

kdr943

Beginner

• "kdr943" is male

Date of registration: Jul 18th 2014

• Send private message

2

Saturday, August 20th 2016, 2:48pm

bungeecord aktif et nitradonun bungeecord videosunu izle hepsini lobiye birleştiriceksin o ip konusu çözülmezse hepsinde kayıt giriş yapsınlar sorun olmaz hatta daha güvenli olur altı üstü iki tane komut giricek oyuncu sonuçta
Üçüncü dünya savaşında hangi silahların kullanılacağını bilmiyorum ama dördüncü dünya savaşında taş ve sopa olacağından eminim. ''Albert Einstein''

Epidemides

Intermediate

• "Epidemides" is male
  • "Epidemides" has been banned

Date of registration: Aug 6th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Saturday, August 20th 2016, 5:52pm

Bizde Kadere İman Sorgusuz.

Rate this thread