Sie sind nicht angemeldet.

[FTB] FTB Server

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

KillJoyJR

Anfänger

• »KillJoyJR« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 17. März 2014

• Nachricht senden

1

Montag, 17. März 2014, 02:01

FTB Server

Ben şimdi nitrado dan arkadaşlarımla oynayabileceğim bir FTB serveri almak istiyorum.Toplamda 5-6 kişi falan olacağız.Lag sorunu yaşamak istemiyorum mod olarak büyük ihtimal FTB Unleashed kullanacağız.Acaba bu sunucuyu nasıl alabileceğim ve ne kadara alabileceğim hakkında bilgilendirebilir mi beni? Yani sunucuyu alınca dosyaları falan hazır olacak mı içinde.Ya da bir çok makineyi aynı anda çalıştırdığımızda sunucuda kasma olur mu? Bunları bir yetkili cevaplarsa sevinirim.

NiekHD

Fortgeschrittener

• »NiekHD« ist männlich

Registrierungsdatum: 6. Oktober 2013

• Nachricht senden

2

Montag, 17. März 2014, 12:49

Ben şimdi nitrado dan arkadaşlarımla oynayabileceğim bir FTB serveri almak istiyorum.Toplamda 5-6 kişi falan olacağız.Lag sorunu yaşamak istemiyorum mod olarak büyük ihtimal FTB Unleashed kullanacağız.Acaba bu sunucuyu nasıl alabileceğim ve ne kadara alabileceğim hakkında bilgilendirebilir mi beni? Yani sunucuyu alınca dosyaları falan hazır olacak mı içinde.Ya da bir çok makineyi aynı anda çalıştırdığımızda sunucuda kasma olur mu? Bunları bir yetkili cevaplarsa sevinirim.
Konu açmadan önce mutlaka kaynaklarımıza göz atın, aksi takdirde bekleyen ve/veya cevap alamayan taraf her zaman sizler olursunuz.

Aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Quellcode

1
http://www.youtube.com/watch?v=j8_y5JzfnJA

KillJoyJR

Anfänger

• Nachricht senden

3

Montag, 17. März 2014, 17:19

Sunucuyu aldım ama girerken şöyle bir hatayla karşılaşıyorum.

http://i.hizliresim.com/xVbLYV.jpg

Launcher orjinal doğrudan aynı sürümü indirdim sunucuyla.İşletim sistemimde ingilizce.Bu sorunun çözümü nedir?

KillJoyJR

Anfänger

• Nachricht senden

4

Montag, 17. März 2014, 19:02

Mapı sildim.Elimdeki tüm FTB dosyalarını sildim.Hepsini baştan yüklettiğimde server açıldı.Sorun çözüldü şuan oyundayım.

Thema bewerten