Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Mittwoch, 31. August 2016, 14:28

Yetkili Onay

Ya Beyler Bildigim En iyi Azda Olsa Tanıındıgım Forum Burası o Yüzden Başka Yerlerde Bişe Paylaşmak istemiyorum burda paylaştıklarımızı çevirip ben yazdım bile diyenler oluyor neyse konu o değilde
Forumda Bişe Satmak Yasak Bunu Biliyoruz Fakat En Azından Yetkili Onaylı Satış İznimiz Olsa İyi Olmazmıydı :/ :/
Mesela Çoğu youtube takip eden kişinin bildigi bir mc serisi var çklüyü kurtar diye onun Aynısı Map Felan Sadece Farklı Bi Sunucu Tasarladım Kanal Sahibi İle İletişime Geçmeye Çalışmıştım satabilirmyiim diye izin isticektim mailini yılda felan bir kontrol ediyor sanırsam ulaşamadım kendisine yetkili onayı çıkarabilip burda yetkili gözetiminde felan satabilsek yani iyi olmazmıydı :/
Bunu benden başka isteyenlerde oldugunu düşünüyorum
Yöneticilerimizden bi Yenilik Beklemekteyiz İnş.
Bloğumu Takip Etmek İstemezmisin >>Hemen Tıkla
Skript Dersleri | #1 >> Hemen Tıkla
SoloTurk™ Kimdir? >> Hemen Tıkla

2

Mittwoch, 31. August 2016, 21:29

Aydınlanmayı Bekliyoruz NitradoTR <3
Güncell

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Freitag, 2. September 2016, 21:00

Bu konuyu buraya değilde öneri bölümüne açsaydın cevap alabilirdin.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

4

Freitag, 2. September 2016, 21:46

Hemen Açıyorum :D :D