You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, August 31st 2016, 2:28pm

Yetkili Onay

Ya Beyler Bildigim En iyi Azda Olsa Tanıındıgım Forum Burası o Yüzden Başka Yerlerde Bişe Paylaşmak istemiyorum burda paylaştıklarımızı çevirip ben yazdım bile diyenler oluyor neyse konu o değilde
Forumda Bişe Satmak Yasak Bunu Biliyoruz Fakat En Azından Yetkili Onaylı Satış İznimiz Olsa İyi Olmazmıydı :/ :/
Mesela Çoğu youtube takip eden kişinin bildigi bir mc serisi var çklüyü kurtar diye onun Aynısı Map Felan Sadece Farklı Bi Sunucu Tasarladım Kanal Sahibi İle İletişime Geçmeye Çalışmıştım satabilirmyiim diye izin isticektim mailini yılda felan bir kontrol ediyor sanırsam ulaşamadım kendisine yetkili onayı çıkarabilip burda yetkili gözetiminde felan satabilsek yani iyi olmazmıydı :/
Bunu benden başka isteyenlerde oldugunu düşünüyorum
Yöneticilerimizden bi Yenilik Beklemekteyiz İnş.
Bloğumu Takip Etmek İstemezmisin >>Hemen Tıkla
Skript Dersleri | #1 >> Hemen Tıkla
SoloTurk™ Kimdir? >> Hemen Tıkla

2

Wednesday, August 31st 2016, 9:29pm

Aydınlanmayı Bekliyoruz NitradoTR <3
Güncell

smt287

Professional

• "smt287" is male

Date of registration: Apr 13th 2014

Occupation: Öğrenci

• Send private message

3

Friday, September 2nd 2016, 9:00pm

Bu konuyu buraya değilde öneri bölümüne açsaydın cevap alabilirdin.

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

4

Friday, September 2nd 2016, 9:46pm

Hemen Açıyorum :D :D