Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

fastgoldfan

Anfänger

• »fastgoldfan« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 25. Juni 2015

• Nachricht senden

1

Montag, 19. September 2016, 02:04

Serverim Çöküyor (Server Closed) Nedenini Buldum Ama Çözemiyorum

üstte enderdragon pembe çubuğu olur ya yazısını değiştirip tüm serverde olmasını sağlayan
dragon cast pluginini ekledim 1 hafta sorunsuz kullandım ondan sonra serverim sürekli kapanmaya başladı
neden kaynaklandığını loglardan gördüm defalarca şöyle hatalar vermiş

Quellcode

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
[01:57:19] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGenspace[01:57:20] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen 
space[01:57:20] [Server thread/WARN]: Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded? Running 3267ms behind, skipping 65tick(s)[01:57:20] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen 
space[01:57:20] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen 
space[01:57:21] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen 
space[01:57:21] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen 
space[01:57:22] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen 
space[01:57:22] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen 
space[01:57:27] [Server thread/INFO]: Duyuru » Bu mesajlarý HAX INOX BEST SKYBLOCK SUNUCUSUNA 
HOÞGELDÝNÝZ! iyi Oyunlar! Haxinox.zapto.org[01:57:27] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 
generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen space[01:57:31] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 
generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen space[01:57:32] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 
generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen space[01:57:32] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 
generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen space[01:57:33] [Server thread/WARN]: [DragonCast] Task #176 for DragonCast v5.0 
generated an exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen space[01:57:33] [Server thread/ERROR]: Encountered an unexpected 
exceptionjava.lang.OutOfMemoryError: PermGen space[01:57:34] [Server thread/INFO]: Stopping server

hatalar sona erdikten sonra server duruyor (Stopping server) yukarıda görüldüğü gibi . dragon cast pluginini ve dosyasını silerek çözümleyemedim
lanetledi sanki dosyaları ne kadar bela bir pluginmiş. bana yardımcı olabilecek varmı?

smt287

Profi

• »smt287« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. April 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Montag, 19. September 2016, 18:19

Ram yetmezliği hatası veriyor.

Yapabileceğiniz çözümler;
> Daha fazla ram almak
> Plugini silmek

|Kişisel Websitem|
|Discord|
|Steam|

fastgoldfan

Anfänger

• »fastgoldfan« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 25. Juni 2015

• Nachricht senden

3

Montag, 19. September 2016, 20:30

Ram yetmezliği hatası veriyor.

Yapabileceğiniz çözümler;
> Daha fazla ram almak
> Plugini silmek
şuanda sunucuyu test aşamasında kontrol ediyorum sıkıntılarını ve eksiklerini gidermek için bilgisayarımda açtım
ardından nitradodan hizmetimi alacağım ancak ben bilgisayarımdan ne kadar ram verirsem vereyim yinede yetmiyor
ayrıca pluginide sildim. pc 8 gb ram 4 gb veriyorum hala devam ediyor.

Thema bewerten