Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Epidemides

Fortgeschrittener

• »Epidemides« ist männlich
  • »Epidemides« wurde gesperrt
  • »Epidemides« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 6. August 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 2. November 2016, 21:55

Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz ? | Hesabınıza erişemediğiniz durumlarda bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz ?

Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Ticket:
Teknik probleminiz var ise Destek bölümüne Ticket açmalısınız. Genel oyun sorularınızı ts3,forum üzerinden açınız.
Destek ekibinden gelen cevapları hesabınız üzerinden görebilirsiniz. Oradan yeniden "Cevap Ekle" butonu ile dönüş yapabilirsiniz.
Talebinize 1 dakika ile 48 saat arasında bir cevap veirlme süreci vardır. Ancak genellikle gün içerisinde anlık dönüşler yapılmaktadır.

Ticket Nasıl Oluşturulur ?

Yardım kısmına tıklayarak,

Sorun neyse onu seçerek devam ediyoruz.

Çözüm bulunamadıysa Hiç bir çözüm bulunamadı ksımı seçiyoruz.

E-Posta yoluyla destek seçerek ticket atabilirsiniz.

------------------------------------------------------

Nitrado hesabınıza erişemediğiniz durumlarda bize ticket açmanız gerekebilir. İşte bu durumlarda nasıl ticket açacağınızı hemen aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Anasayfamızın üst kısmındaki Destek sekmesini açıp Ticket Telefon butonuna tıklıyoruz.

Buradan bize uygun olanını seçiyoruz. Genelde bu durumda Hesabım seçmeniz daha uygun olacaktır.

Hiçbir Çözüm Bulunamadı butonuna tıklıyoruz.

E-Posta yolu ile destek butonuna tıklıyoruz.

Basarılı olmadı butonuna tıklıyoruz.

Bu kısma hesap bilgileriniz ile aynı bilgileri dolduruyorsunuz ve ticketı gönderiyorsunuz. Ticket dönüşü elbette hesabınıza kayıtlı olan e-postaya gelecektir. Ticket cevabını görmek için e-mailinizin gelen kutusuna bakmanız yeterli.

------------------------------------------------------

TS3:Oyun sorunları plugin,skript,eklenti gibi durumlarda ts3 adresimizden yardım alma şansınız var. Ancak Destek ekibi öncelik olarak TİCKET işlemlerine bakarlar. Kalan vakitleri olursa TS3 de size dönüş yaparlar. Bu yüzden direk TS3 e gelip yardım isterseniz beklemeniz gerekebilir. TS3 genellikle randevu verildiyse kullanılmalıdır. NitradoTurkiye.nitrado.net Adresinden destek ekibine 7/24 ulaşabilirsiniz.
TS3 Nasıl Bağlanılır ?

Bizde Kadere İman Sorgusuz.

Dieser Beitrag wurde bereits 15 mal editiert, zuletzt von »AhmetHakan« (30. September 2017, 00:28)

Thema bewerten