Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

OnlineTR

Anfänger

• »OnlineTR« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 5. Februar 2014

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 2. April 2014, 18:57

Sorularımı Lütfen cevaplayınız! yetkililer bakabilirmi?

iyi forumlar bungeecord ile ilgili bir kaç sorum var.

1- ) Motd renklendirme nasıl yapılır.

2- ) Servere saldırı yapılınca girişler kapanıyor nasıl önlücez saldırıyı!

3- ) Bungeecord serverde her çıkınca lobide nasıl doğulur.

4- ) Neden skypeden destek vermiyorsunuz

- Sorularıma kısa zamanda cevap verirseniz memnun olurum - ;(

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 3. April 2014, 15:41

1-) Sunucuya giriş yaparken çıkan mesajı renklendirmek için aşağıdaki linkteki eklentiyi kullanman yeterli olacaktır. Herhangi bir problem olursa konuya yazarsın, yardımcı olurum.

--> MotdManager: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/motdmanager/

____________________________________________________________________________________________________________________________

2-) Sunucuya nasıl bir saldırı yapılıyor? DDoS saldırısı gibi bir şey mi yoksa bot mu atılıyor? Bot atılıyorsa aşağıdaki linkte bulunan pluginlerden herhangi birini indirip kullanmanı tercih ederim.

--> AntiJoinBot: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/eas…oin-bot-proxie/
--> AntiBotUltra: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/antibot-ultra/

____________________________________________________________________________________________________________________________

3-) Oyuncuların her çıkış yaptıklarında lobide doğmaları için, AuthMe config.yml dosyasını açtıktan sonra ForceSpawnLocOnJoinEnabled: false ayarını bul ve bunu true yap.

4-) Bunun hakkında henüz benimde tam bir fikrim yok, başka bir yetkili bunun nedenini söyleyecektir.
Manager, Designer, Developer

OnlineTR

Anfänger

• Nachricht senden

3

Freitag, 4. April 2014, 09:11

Egen7 Cevapların için teşekürler fakat benim server bungeecord yani birleştirilmiş server adamlar creative sunucuya girince çıkınca lobide doğmasını istiyorum ama bu cevapda işime yaradı. dediğin gibi antijoinbot Yani AJB Bende proxy hatası veriyor ip adresimide değişdim, pcye format bile attım gitmiyor fakat serverde op olunca veriyor hatayı.

skypem: asil_oyuncu daha ayrıntılı bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. :S

OnlineTR

Anfänger

• Nachricht senden

4

Freitag, 4. April 2014, 09:12

birşeyi unuttum birde bungeecordda motmanager işe yaramıyor denedim. bungeecord>config'den yapılıyor fakat renkli yazınca hata veriyor server açılmıyor fatih abi başka bir konuda bunu açılmıştı.

• »DeathOfKings« ist männlich
  • »DeathOfKings« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 27. April 2014

Beruf: Stajyer

• Nachricht senden

5

Dienstag, 13. Mai 2014, 01:27

birşeyi unuttum birde bungeecordda motmanager işe yaramıyor denedim. bungeecord>config'den yapılıyor fakat renkli yazınca hata veriyor server açılmıyor fatih abi başka bir konuda bunu açılmıştı.
motd renklendirmek için oyun içinden /motd komutunu yazın komutları çıkıcaktır örneğin /motd add &4DENEME &4SERVER diye bir baslık yazarsanızda o yazı kırmızı yazıcaktır oyun içinden ayarlayabilirsiniz yani motd pl si ile.

Thema bewerten