Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

HeroGoes

Anfänger

• »HeroGoes« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 12. Februar 2014

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 3. April 2014, 10:48

Yardım lazım şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar.
Ben dün bir sunucu aldım herşey yolunda idi ama plugin(sanırım)ufak sorunlar çıktı yardımınız lazım.
Plugin paketim için Tıkla
Sorunlarım ;
1- /warp yazınca Tıkla çıkıyor . Onu nasıl diğer serverlar gibi yapabilirim ?
2- Moblar bize asla vuramıyor.Boss lar 1-2 dkda kesilip p10 setler yapılıyor nasıl düzeltebilirim ?
Bukadardı teşekkürler .
Server vanilla değil bukkit onuda söylim yanlış yer ise özür dilerim.Örnekde birtek o vardı

DoqToR

Schüler

• »DoqToR« ist männlich
  • »DoqToR« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 25. Februar 2014

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 1. Mai 2014, 09:28

Keşke Nitradonun Yaptığı Plugin Paketini Yükleseydin Bence Tüm Paketi Sil Nitrado Forumdaki Plugin Bölümünden İstediğin Paketi İndir

kusura bakma link atamiyorum telefondan yaziyorum

• »meLodRama« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. April 2014

Beruf: Web Progrαmming ♫

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 1. Mai 2014, 11:07

O yüklediğiniz plugin paketi HUB Server için bir pakete benziyor. Bilmediğiniz kişilerin pluginlerini yüklerseniz sorumluluk asla nitrado'da olmaz. Güvenilir kullanışlı plugin paketleri forumumuzda mevcut.

Quellcode

1
https://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Board&boardID=76

• »IbrahimKoc« ist männlich
  • »IbrahimKoc« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 17. Januar 2014

Beruf: Geliştirici

• Nachricht senden

4

Freitag, 2. Mai 2014, 20:28

kullandığın plugin paketi thelegend tamamen bukkit server için uyumsuz bir plugin paketi açıkları olan bir plugin paketinden bahsediyoruz.

Halbuki Egen7 size makine gibi plugin paketi sunuyor.Ve bunu tüm forum olarak destekliyoruz.

Tıkla İndir Confing'leri değil confingde yaptığınız ayarları yedekleyip hızlı ve akıcı bir sunucu elde edebilirsiniz.

İkinci problemin için ise boss plugini confing atmalısın.(MobConfing)

Thema bewerten