Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] Plugin Derleme

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

yurseli

Anfänger

• »yurseli« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Februar 2016

• Nachricht senden

1

Sonntag, 8. Januar 2017, 12:37

Plugin Derleme

Merhabalar Elimde bi eklentiyi düzenlemek istiyorum .sp falan her dosyası mevcut. eklenti içinde rusça yazılar var bunları değiştrmek istiyorum yardımcı olabilecek varmı?

yurseli

Anfänger

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 12. Januar 2017, 16:14

bu sitede artık admin yok heralde varoş bi forum a dönmüş burasıda

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 12. Januar 2017, 18:50

.sp dosyasından Notepad++ ya da herhangi bir düzenleyici ile önce değiştirmek istediğiniz bütün yazıları değiştirin.

Sonra aşağıdaki siteye girin, değiştirmiş olduğunuz .sp dosyasını yükleyin ve işlem tamam. Size .smx olarak indirme linki verecektir.

https://www.sourcemod.net/compiler.php

NOT: Translations dosyası içinde plugine ait .phrases.txt dosyası varsa oradan girip de değiştirebilirsin yazıları.
Manager, Designer, Developer

yurseli

Anfänger

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 12. Januar 2017, 23:29

kardeşim bu sitede derlemek isteidğimde hata veriyor.

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Sonntag, 15. Januar 2017, 12:21

Verdiği hata nedir? Includes dosyaları eksik olduğundan olabilir, o verdiği hatayı burada resim olarak paylaşırsan ne yapman gerektiğini gösterebilirim, hataya göre bilgisayardan manuel derlememiz gerekebilir.
Manager, Designer, Developer

• »★ Yusuf Emre ★« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. September 2016

Beruf: Programlama,Donanım,Yazılım

• Nachricht senden

6

Sonntag, 15. Januar 2017, 13:42

1.si forumla yada yetkililerle düzgün konuşmazsanız uyarı alırsınız.
2. burdan güncel sourcemodu indirin sonrasında compile ederken verilen hata olursa googleden hata veren scripti indirip "addons/sourcemod/scripting" klasöründe gerekli yere atın.

Thema bewerten