Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

bezor123

Anfänger

• »bezor123« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 22. Januar 2017

• Nachricht senden

1

Sonntag, 22. Januar 2017, 07:45

1-2 plugin istegi

arkdaşlar 1-2 plugin isticem bulamadıgım için sizden istiyorum

---------------------------------=1=-------------------------------------------------arkadaşlar bi pulugin var veya script
blogu mesela adam koyuyo claim ws atmıor
ama claimli gibi bişe oluyo bitek o block başaksı kırmaıor
kırmaya çalışdında şu yazıor

"this block is owned by <player>" player yerıne
block u koyan kişi nin nicki ve blcok koyulmuyor
-------------------------------=2=---------------------------------------------------

arkadşlar yukardaki gibi aynısı ama sadece kapıyı koyan kişi açabilsin
ve bu demir kapı içinde geçerli tahda içinde
olmasa şifreli kapı plugini sag veya sol tıklayınca şifre istesin dogruysa açsın kapıyı örneyin
---------------------------------=3=-------------------------------------------------

zombiye silah verme ve zombinin bu silahla ilsanlara ateş etmesi
domuz ve inek in ilsanlara saldırması
-----------------------------------=4=-----------------------------------------------

benim seçdigim chestlerin sadece benim seçdigim chestlerin 10dk da bir yenileme plugini
------------------------------------=5=----------------------------------------------

c4 plugini ve bu c4 plugini veya scripti max 6blogu kırıcak
+++
bide crackshot ve swonrgun harici bi silah plugini varsa

arkdaşlar ben bu pl veya sc leri bulamadım için sizden istiyorum plugin paketi hazırlıyorum
suncu türü rust olucak ve suncuyu gıcıklına açıcam 2 tane rust serveri var ve bu sunculardan biri
atatürk ve ALLAH karşıtı bizim arkdaşmız atatürke çok özenir ve ismini atatürk yapdı giti ve cocugun allahına vs sövdüler
bende sinirlenip panelini nekdar çalarsam çalim degiştiryolar ve suncuda türkce konuşanları sövüp banlıyolar bu yüzden gıcıklına bi sunucu açıcam
ve bu suncu 1-2 ay durup kapanmıcak biyerle anlaşıcam 2 yıll ık parası veicem ve 2 yıl acık kalıcak örn nitrado sahibi veye yetkili ile konuşursam olabilir ve online sayısı şimdiden skypede 100kişi var minimum
ve cok iyi bir suncu olucak şimdiden teşekürler :)

bezor123

Anfänger

• »bezor123« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 22. Januar 2017

• Nachricht senden

2

Sonntag, 22. Januar 2017, 09:39

güncel++

3

Sonntag, 22. Januar 2017, 11:25

Bu İsteklerinizi Özel Kodlama Ve Modlarla Yapılabilecegini Düşünüyorum Bahsettiginiz Sunucunun IP Adresini Özel Mesaj Yoluyla İletirseniz Ayrıca Merak Ettim İNcelemek İsterim Belki Bulabilirim
Bloğumu Takip Etmek İstemezmisin >>Hemen Tıkla
Skript Dersleri | #1 >> Hemen Tıkla
SoloTurk™ Kimdir? >> Hemen Tıkla

Thema bewerten