Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

bystestere

Anfänger

• »bystestere« ist männlich
  • »bystestere« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 2. April 2015

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 22. Februar 2017, 20:38

Server Başlamıyor

CS:GO jailbreak sunucu kurmak istiyorum, nitrado jailbreak paketi çalışmadığı için bu forumdan başka bir arkadaşın şuanda kullandığı çalışan paketini kurdum. Fastdl, mapgroup, token ayarlarını yapıp server başlat bastığımda restartta kalıyor birsüre sonra Durduruldu yazıyor. Server açılmıyor. SourceMod silip internetten yeni sürümünü yükleyip pluginleri tekrar kurdum, token değiştirdim hala aynı hata. Yardım edebilen olursa çok sevaba girer.

F.Evci!

Administrator

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Bilişim / Bilgi İşlem

• Nachricht senden

2

Samstag, 25. Februar 2017, 00:20

Merhaba

Öncelikle sakin olun ki her şey daha kolay olsun.

1. Aşama; Servera bir şey yüklemeden önce servera bağlanmayı denemek gerekiyor. Çünkü serverda sorun varmı yokmu bunu bilmek gerekir. Bu yüzden sıfır halinde bunu bir deneyin.
Tabiki Token işlemini mutlaka yaptıktan sonra deneyin.

2. Aşama; Servera girebiliyorsanız sıra yüklemek istediklerinize geldi. (Giremiyorsanız Web site üzerinden YARDIM / Destek-Ticket olusturun.)

Map yüklemek istiyorsanız: https://wiki.nitrado.net/tr/H%C4%B1zl%C4…nload_-_Kurulum burada anlatılanı mutlaka uygulamalısınız.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten