You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

HakanOzbek

Beginner

• "HakanOzbek" started this thread

Date of registration: Apr 16th 2017

• Send private message

1

Sunday, April 16th 2017, 9:05pm

Workshop Ayarları

Merhabalar Öncelikle Benim Sorunum Workshop Ayarları Kısmı Herşeyi Doğru Bir Şekilde Giriyorum Fakat Açmayı İstediğim Harita Atölyede Olmadığı İçin Başka Bir Harita Seçiyorum Daha Sonra CS:GO Başlatma Ayarlarından Açmayı İstediğim Haritayı Seçiyorum Oluşturduğum Map Grubunu Seçiyorum Tokenimi Doğru Bir Şekilde Yazıyorum Fakat Sunucu Workshop Ayarlarına Yazdığım Harita İle Açılıyor Oyun İçinde "!map açmayı istediğim harita" Yazdığımda İse Hangi Haritayı Açarsam Açayım Konsolda Kırmızı Bir Şekilde Bu Harita Map Grubunda Yok Gibi Bir Hata Alıyorum Bir Atölye Koleksiyonu Oluştursam Yüklediğim Harita Atölyede Yok Workshop Ayarları Kısmını Boş Bıraksam Sunucu Açılmıyor Yardımlarınızı Bekliyorum

Rate this thread