Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »yavuzhalilalper« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 14. Juni 2016

• Nachricht senden

1

Montag, 1. Mai 2017, 19:51

Skript ile WG li alanda NPC ye tıklanamama sorunu

Merhabalar arkadaşlar. Benim sorunum şu ki:

Skript ile npc kodladım. WG siz alanda hiçbir problem yok tıkır tıkır çalışıyor ; fakat alanı wglediğim zaman oyuncular NPC ye sağ tıklayamıyor. WG koruması devreye giriyor ve "Sorry , but you can not use that here." hatası veriyor . Sonuçta açılmasını istediğim menü açılmıyor. Bu wg olayını skript komutu ile engelleme şansımız var mı ? Yani WGli alanın içinde bu npclere sağ tıklanabilsin ve menü açılsın. Yardımlarınızı bekliyorum.

[url]https://hastebin.com/letosihani.sql
[/url]

AliHanBy

Anfänger

• »AliHanBy« ist männlich

Registrierungsdatum: 27. März 2017

Beruf: Kurucu Ögrenci

• Nachricht senden

2

Montag, 1. Mai 2017, 22:17

kardesim skript bilgim fazla yok ama aynısı bana yaptıgım kasa pluginlerinde oluyordu olayı soyle cozebilirsin ben boyle cozdum cunku.

wg attıktan sonra npc yi koydugun yere bi wg daha at ve build allow yap duzelir ben boyle yaptım ama skript ile yapılabiliyorsa bilmiyorum
Bir İnsanın Hayatı İyi Bir Eğitimle Değişe Bilir.

TRABZON

AliHan TURHAN
EMRET KOMUTANIM !

• »yavuzhalilalper« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 14. Juni 2016

• Nachricht senden

3

Dienstag, 2. Mai 2017, 01:53

kardesim skript bilgim fazla yok ama aynısı bana yaptıgım kasa pluginlerinde oluyordu olayı soyle cozebilirsin ben boyle cozdum cunku.

wg attıktan sonra npc yi koydugun yere bi wg daha at ve build allow yap duzelir ben boyle yaptım ama skript ile yapılabiliyorsa bilmiyorum
Skripte gerek kalmadı sorunum çözüldü . Yardımın için çok teşekkür ederim :)