You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

atakan0653

Beginner

• "atakan0653" started this thread

Date of registration: May 8th 2017

• Send private message

1

Monday, May 8th 2017, 4:39pm

Çok acil yardım edin

Arma 3 serverım var dün gece güzelce oynarken çıktım bilgisayardan bugün girdiğimde server durduruldu diyordu serverı yeniden başlat dediğimde server başlatılıyor diye bir şeyde kaldı bi türlü başlamadı server

• "BeratCankaya" is male
  • "BeratCankaya" has been banned

Date of registration: Jan 24th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Monday, May 8th 2017, 4:43pm

Merhaba

Konu Açmadan önce Alttaki konuları okuyunuz lütfen*Sorununuzu başlıkta belirtin, "acil yardım" gibi başlıklar kullanmayın.

Hangi oyun hakkında sıkıntınız varsa o oyunun bölümüne yazınız lütfen yoksa yanlış bilgiler alabilirsiniz.Sunucu başlatılıyorda takıldı ise oyunu silip tekrardan kurabilirsiniz yada isterseniz ticket atabilirsiniz.

Ticket atabilirsiniz sıkıntınızla ilgili ticket cevaplarınız eposta adresinize gelmektedir
.https://server.nitrado.net/tur/tickets/add

Konu Taşınmıştır.

atakan0653

Beginner

• "atakan0653" started this thread

Date of registration: May 8th 2017

• Send private message

3

Monday, May 8th 2017, 4:46pm

nitrado panel üzerinden bakıyorum zaten server yeniden başlatılıyor diye kaldı ayrıca ticket attım ve hala cevap glemedi

• "BeratCankaya" is male
  • "BeratCankaya" has been banned

Date of registration: Jan 24th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Monday, May 8th 2017, 4:51pm

Teknik probleminiz oldugu için Destek bölümüne Ticket açmalısınız.
Destek ekibinden gelen cevaplar sizin e-posta adresinize düşecektir. Tekrar ordan dönme gereği duyarsanız "yanıtla" butonunu kullanınız.

Talebinize 48 saat içersinde geri dönüş yapılır.

Berke

Beginner

• "Berke" is male

Date of registration: Jul 19th 2016

• Send private message

5

Monday, May 8th 2017, 6:56pm

sunucu

Meraba atakan0653

Eskiden benım nitrado serverım vardı bu hatayı çok alıyordum sonra oyuncu sayısı+ ,ram aldım sorun devam etti bana göre sorun sunucu çok az rest aldıgı için oluşuyor veya oto restlerde sorun var

Çözüm
-Nitrado/arma3 dosyalarında bir dosya var onu sil sorun düzeliyor. yanlış hatırlamıyorsam dosyanın adını arma3server.exe bunun yedegını al sonra sil sonra yeniden başlatılıyor yazısı gıder sonra firezilladan arma3server.exe tekrar at sonra başlat

sorun devam ederse
-Sunucu yedegini al ve sıfırla.
www.atlasturk.com | | albayrakrpg.teamspeak3.pro

Rate this thread