Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

MURATCANAYKAN

Anfänger

• »MURATCANAYKAN« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 5. Mai 2017

• Nachricht senden

1

Samstag, 20. Mai 2017, 16:38

Serverime Nasil Oyun Eklerim??=?? Lütfen Yardim1!!!

Arkadaşlar kendi serverime eggwars veya skywars gibi oyunlar nasıl yüklicem 17 gündür bunu bulamıyorum serverim kapanacak!!! Lütfen yardım!!!!!1!1!!!!
EagleCraft.Nitrado.At
(Yakında!! 7/24 Aktif)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Sadisen61« (20. Mai 2017, 17:17)

• »BeratCankaya« ist männlich
  • »BeratCankaya« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 24. Januar 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Samstag, 20. Mai 2017, 17:14

Merhaba

Konu Açmadan önce Alttaki konuları okuyunuz lütfen
-Mesajlarda kullanılan punto maksimum 14 olmalıdır. 14 puntodan büyük yazılmış olan mesajlar yaptırıma tabidir.
-Sorununuzu başlıkta belirtin, "acil yardım" gibi başlıklar kullanmayın.
-İmzada yazı kullanırken azami punto 18 olmalıdır.

RuhsuzErkek

Anfänger

• »RuhsuzErkek« ist männlich
  • »RuhsuzErkek« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 19. April 2017

Beruf: Java Temel Seviye

• Nachricht senden

3

Samstag, 20. Mai 2017, 19:06

Hesabınıza girin panele giriş bölümünde kişi sayısı ve ram değiştir bölümünü kesinlikle görüşsünüzdür. Orada Oyun değiştir var. Orada minecraft hexxit vs. gibi şeyler var bilgim yok var mı yokmu dediğiniz. O da olmazsa önce filezilla indirin sonra googleden eggwars pl paket araştırın.

BalonTR

Anfänger

Registrierungsdatum: 22. September 2016

Beruf: öğrenci

• Nachricht senden

4

Freitag, 26. Mai 2017, 21:20

@RuhsuzErkek Yazdığı birde eğer birden fazla oyun olmasını istiyorsanız Bungeecord ile yapabilirsiniz. Buda sermayenizin iyi olması demekdir.

Bungeecord nedir ?
Bungeecord birden fazla serveri bir birine bağlanması demek örnek olarak hypixel - mineplex gibi.
Herhangi bir konu hakkında bana danışa bilirsiniz.
Steam: BalonTR
Discord: BalonTR

ThePiro

Anfänger

• »ThePiro« ist männlich
  • »ThePiro« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 22. April 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Freitag, 26. Mai 2017, 22:06

Merhabalar

Lütfen hatalı bilgi vermeyiniz arkadaşlar.

Eggwars gibi oyun modları kurabilmek için internetten hazır bir plugin paketi ve map edinip kurmanız gerekmektedir. Ki önerim bu yönde değildir kendinizin yapmanızı veya ücretli yaptırmanızı öneririm.

Yapmanız gereken google'a minecraft .... plugin paketi yazmanız yeterlidir.

.... yerine hangi plugin paketini istiyorsanız ör/ eggwars.

RuhsuzErkek

Anfänger

• »RuhsuzErkek« ist männlich
  • »RuhsuzErkek« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 19. April 2017

Beruf: Java Temel Seviye

• Nachricht senden

6

Samstag, 27. Mai 2017, 17:54

@RuhsuzErkek Yazdığı birde eğer birden fazla oyun olmasını istiyorsanız Bungeecord ile yapabilirsiniz. Buda sermayenizin iyi olması demekdir.

Bungeecord nedir ?
Bungeecord birden fazla serveri bir birine bağlanması demek örnek olarak hypixel - mineplex gibi.
Bunu kendinize öğretmeniz daha iyi. Asla ve asla hypixel ile mineplexin birleştiğini görmedim.

Daha açıklayıcı olarak Survival-Faction-Minigames-Skyblock Gibi Birsürü serverleri tek sunucuda birleştirmek demek.

Thema bewerten