Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Berk93

Anfänger

• »Berk93« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. Mai 2017

• Nachricht senden

1

Dienstag, 23. Mai 2017, 15:44

Kendi modlu Serverımız [ACİL]

Dogru yeremi açıyorum bilmiyorum ama acil olarak ögrenmem gereken bir bilgi var...

1.) Kendi modlu serverımızı açmak için BUKKİT kurdum. Bu serverda Bigdig modun dosyaarını alıp attım. devamında ne yapmalıyım.

Minecraftım orjinal değil. Bu konularda orta düzeyin bir tık altında bilgiye sahibim. lütfen adım adım yapmam gerekenleri anlatırmısınız ? Ben sürüm kaçta girmeliyim filan inanın çok sinir oldum belki 3 defadır böyle modlu server oynamak için niyetleniyoruz para harcıyoruz ama hiç birinde olmuyor. Lürfen yardım edin.

ThePiro

Anfänger

• »ThePiro« ist männlich
  • »ThePiro« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 22. April 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Dienstag, 23. Mai 2017, 15:59

Merhabalar,

Bukkit kurmak yerine oyun seçme yerine mod paketinin ismini bulup seçebilirsiniz.

Berk93

Anfänger

• Nachricht senden

3

Dienstag, 23. Mai 2017, 16:43

Merhabalar,

Bukkit kurmak yerine oyun seçme yerine mod paketinin ismini bulup seçebilirsiniz.

Direk oyunu seçtim kurdum.Minecraft (Tekkit) Modpack Big Dig 1.3.9. Bağlantıyı normal Minecraft 1.5.2 sürümü ( Orjinal değil ) üzerinden yapıyorum. Ama giriş sağlıyamıyorum. Normalde sistem dili ve oyun dili ingilizce.

»Berk93« hat folgende Dateien angehängt:

Berk93

Anfänger

• Nachricht senden

4

Dienstag, 23. Mai 2017, 20:22

Yeni gelişme herhalde ben böyle deniye deniye bulucam sağolsunlar...

Öğlen 12'den beri bu serverlar ile ugraşıyorum. Geldigim nokta ise Giriş yapılıyor ekranında dakikalarca beklemek...

Evet. BİGDİG modunu yukledikden sonra ayarlamaları yaptım ve girmek istedigimde sunucuya dahi baglantı sağlamadı. Reset attım vs. vs. Sonuç tabii ki de olmadı.

Daha sonra dedim YÖNETİCİlerimiz yazana kadar biraz kurcalayım en fazla bozarım dedim. Tekkit Legend modunu yükledim. Gene ayarlarını yaptım sonra Minecraft açtım 1.7.10 Sürümü ile giriş yaptım. Ip yapıştır filan... Birde baktım server açık olarak göruyor yaptım herhalde dedim. Girişe tıkladım. Giriş Yapılıyor ( Tabii ingilizce yazıyor ) ekranı geldi hadi oldu dedim. 15 DK beklememe rağmen giriş yapamadım.

Ben nerde hata yapıyorum ? Araştırma yapıyorum 9-10 yaşında çocuklar video çekmişler oyun açılırken açılmaz hale getirdiler. Bi rehber de göremedim sitede. Belki ben göremedim vardır.
Alışveriş geçmişime bakılırsa bir ton server aldım. Hepsinide mod yukleriz oynarız sevdasına ama sistem dilinizi ingilizce yapın sorun çözülürden başka bir cevap almadım. Ee yazık değilmi onca saate onca emege dile kolay öğlen 12 den beri ugraşıyorum ve devam ediyorum. Böyle gelişmiş bir siteye, anlık görseller ile kurulum anlatılabilir. Belkide ben cahilimdir sözum yok.Sadece bir eleştiri... Cevap bekliyorum o ayrı :) Sadece gelişmeleri yazmak istedim.

ThePiro

Anfänger

• »ThePiro« ist männlich
  • »ThePiro« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 22. April 2017

• Nachricht senden

5

Dienstag, 23. Mai 2017, 20:43

Merhabalar,

Dilerseniz ticket atmanızı öneririm teknik bir problem olabilir.

Berk93

Anfänger

• Nachricht senden

6

Dienstag, 23. Mai 2017, 21:30

Merhabalar,

Dilerseniz ticket atmanızı öneririm teknik bir problem olabilir.
Güzel kardeşim. Onca saat senden mesaj beklemişim sen bana ticket atmı diyorsun ? Telefon ile aradım foruma konu açın ticket atın dediler. Daha dogrusu bilgim az ordan bılgı daha rahat alırsınız dediler. Tamamdır dedim açtım yolladım sonuç hala beklemedeyim. İnanın bana ben sizin yardım anlayışınızı anlamadım. Ne bana yaptıgım işlemleri sordun ne izledigim yolu sordun. Şurda hata yapmışsınız bunu yaptınız mı ? vs hiç bir soru yok. Kalıplaşmış iki tane cümle yazdın ee benim 30 gunluk server süremden 1 gün hiç kullanmadan gitti. Enteresan bir daha yollayalım bari napalım yani forumdan bir yol alamıyacagım belli oldu. Üzülerek söylüyorum bir daha minecraft server almayı düşünmüyorum malesef...

Sadisen61

Schüler

• »Sadisen61« ist männlich
  • »Sadisen61« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 26. August 2016

• Nachricht senden

7

Dienstag, 23. Mai 2017, 21:57

Merhaba
Sunucularımızda bir sorun olsa hemen müdahale edilir fakat hiçbir sorun yaşamıyoruz ve bu sizinle kanyanklı bizleri suçluyorusunuz tabikide bu forumun amacı sizlere yardımlar sağlamak fakat bilmediğimiz bir konuyu sizlere anlatmak veya farklı bir yerden bulup o konuyu sizlere anlatmak hataya neden olabilir ThePiro'nun dediği gibi Ticket açarsanız en geç yarın cevap alırsınız cevaplar eposta adresinize gitmektedir kontrol ediniz .

Berk93

Anfänger

• Nachricht senden

8

Dienstag, 23. Mai 2017, 22:14

Merhaba
Sunucularımızda bir sorun olsa hemen müdahale edilir fakat hiçbir sorun yaşamıyoruz ve bu sizinle kanyanklı bizleri suçluyorusunuz tabikide bu forumun amacı sizlere yardımlar sağlamak fakat bilmediğimiz bir konuyu sizlere anlatmak veya farklı bir yerden bulup o konuyu sizlere anlatmak hataya neden olabilir ThePiro'nun dediği gibi Ticket açarsanız en geç yarın cevap alırsınız cevaplar eposta adresinize gitmektedir kontrol ediniz .
Sunucularda bir hata olabilme olasılgını ben hiç dahil bile etmedim. Benim demek istemem şu ;

Sorun

Server aldım. Mod kurdum. Açılmıyor.

Çalışmaması için oluşabilecek alternatifler
  • Bilgisayarda java yoktur. Eskidir güncelleyin.
  • Mod paketi dogru yüklenmemiştir
  • Mod paketi ile Minecraft sürümü uymuyordur.
  • Genellikle mod paketleri İngilizce dil destekler sistem dilnizi ingilizce yapmamışsınızdır.

Görüyorsunuz degil mi bana şu liste bile sunulmadı belki bu listeye eklenecek şeyler daha vardır. Ben bunu sadece neden açılmadıgını soruyorum. Bu kadar. Minecraftım orjinal değil ondanmıdır ? Server kurulumda sıkıntı vardır. ( Zannetmiyorum sistem otomatik kuruyor. ) Bu yani ben sadece " Sayın üyemiz kurdugunuz mod paketi şu sürümde çalışır onu seçin diliniz İngilizce olucak öyle ayarlayın birde öyle deneyin "( örnek olarak bir çözüm ) Demenizi beklyorum. Ama yukarda okudun. Ne demiş bi direk mod yükleyin demiş yükledim diyorum, olmadı diyorum ticket atın. Yani bu şu anlama geliyor biz burdan bişi yapamıyoruz ordakiler baksınlar. O zaman burası niye var ? Saçma değil mi ? Bakın Sayın yöneticilerim bende sitede çalıştım. Hemde saglam bir sitede isim vermeyim ama herzaman alternatif üreterek insalara yardım ediyorduk. O olmadı o olmadı öbürü. Çok mu Bişey istiyorum sizden. Ayarlarınız bu modu oynamak için böyle olmalıdır diceksiniz bende onu yapıcam bu kadar. Olur olmaz canınız sağolsun umrumda değil. Verdigim parada helali hoş olsun oda umrumda değil. Sizden önemli değil. Sizden bir cevap alamazsam 30 gunum var ben onu illaki yaparım... Size iyi çalışmalar diliyorum. Dönüş yaparsanızda sevinirim.

Thema bewerten