You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

TheCyesi

Beginner

• "TheCyesi" started this thread

Date of registration: May 23rd 2017

• Send private message

1

Tuesday, May 23rd 2017, 7:01pm

FeatherBoard Tarih

Merhaba arkadaşlar. Iyi forumlar. Sunucumu nitrado dan aldım. Sunucuma FeatherBoard kurdum. Ama Tarih 1 Ocak 1970 Olarak gözüküyor. Başka Bir Forumda Sunucu Tarihinizdir Dİyorlar. Bunu Nasıl Düzeltebilirim? Lutfen Acil Yardım

ThePiro

Beginner

• "ThePiro" is male
  • "ThePiro" has been banned

Date of registration: Apr 22nd 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, May 23rd 2017, 11:08pm

Merhabalar,

PLaceholder olarak {lastplayed} yerine başka b irşey yazdıysanız bununla değiştirin doğru komut bu olacak.

RuhsuzErkek

Beginner

• "RuhsuzErkek" is male
  • "RuhsuzErkek" has been banned

Date of registration: Apr 19th 2017

Occupation: Java Temel Seviye

• Send private message

3

Wednesday, May 24th 2017, 12:05am

Moderatörün dediği şey olmuyorsa sistem bilgisayarı yani sizin aldığınız makinenin tarihidir.

Eğer sorun çözülmezse ticket atın bildirin.

TheCyesi

Beginner

• Send private message

4

Wednesday, May 24th 2017, 10:56am

Merhabalar,

PLaceholder olarak {lastplayed} yerine başka b irşey yazdıysanız bununla değiştirin doğru komut bu olacak.
Sorunu Düzelttim Fakat Şimdi de Ay isimleri ingilizce gözüküyor. Bunu nerden ayarlayabilirim?

AliHanBy

Beginner

• "AliHanBy" is male

Date of registration: Mar 27th 2017

Occupation: Kurucu Ögrenci

• Send private message

5

Wednesday, May 24th 2017, 6:12pm

Galiba İngilizce Olması lokasyonla alakalıydı tam hatırlamıyorum ama bendede oyleydi ben turkiye olarak degismistim olmustu.

İyi Forumlar..
Bir İnsanın Hayatı İyi Bir Eğitimle Değişe Bilir.

TRABZON

AliHan TURHAN
EMRET KOMUTANIM !

ThePiro

Beginner

• "ThePiro" is male
  • "ThePiro" has been banned

Date of registration: Apr 22nd 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

6

Wednesday, May 24th 2017, 6:41pm

Evet, lokasyon değiştirmek problemi çözebilir. Unutmayın ki lokasyon değiştirmek varolan sunucunuzu silip yeni bir sunucu oluşturacaktır bu yüzden kesinlikle yedek almadan lokasyon değiştirmeyiniz.

TheCyesi

Beginner

• Send private message

7

Wednesday, May 24th 2017, 7:14pm

Evet, lokasyon değiştirmek problemi çözebilir. Unutmayın ki lokasyon değiştirmek varolan sunucunuzu silip yeni bir sunucu oluşturacaktır bu yüzden kesinlikle yedek almadan lokasyon değiştirmeyiniz.
Sunucu Lokasyonu mu Yoksa FeatherBoard Mı?

RuhsuzErkek

Beginner

• "RuhsuzErkek" is male
  • "RuhsuzErkek" has been banned

Date of registration: Apr 19th 2017

Occupation: Java Temel Seviye

• Send private message

8

Wednesday, May 24th 2017, 8:00pm

Boşuna geçmeyin derim. Zaten pek bilgili değilseniz direkt türk lokasyon satın almışsınızdır yani sunucu sayılı ip adresiniz 5 ile başlıyorsa türk lokasyondur veya anlamak için ipsorgu dan sorgulatın istanbul çıkarsa türk lokasyonsunuz almanya çıkarsa alman lokasyonsunuz vs. vs. Yani türk lokasyona geçseniz bile yine aynı problemi yaşayacaksınız.

Daha önce bizzat denedim.

Ayrıca bir featherboardın iki üç kelimesini türkçeleştirmek için birsürü sorumluluk almayın derim zararlı siz çıkarsınız.

Rate this thread