You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

yigitbakir

Beginner

• "yigitbakir" started this thread

Date of registration: May 23rd 2017

• Send private message

1

Tuesday, May 23rd 2017, 9:38pm

Arma 3 Hazır Script

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var, evet elimde tüm scriptler hazır fakat türkçe altis life scripti bulamadım eğer sizde 2017 yılına ait altis life scripti varsa atabilirmisiniz gerçekten makbule geçer 3 aydır 2017 türkçe script arıyorum bulduklarım 2015-2016 Arma 3 güncellendiği için onlarda çalışmıyor eğer elinizde varsa atarsanız çok makbule geçer.

XF10

Beginner

• "XF10" is male

Date of registration: Jul 5th 2017

Occupation: Yazılımcı - Coder

• Send private message

2

Thursday, July 6th 2017, 2:20pm

ilk öncelikle merhaba bu devirde kimse sana hazır script dosyası vermez ilk öncelikle bunu söyliyim o yüzden kendin bulup türkçeleştirip editleyip geliştirip yapman lazım buda V5 script paketi fakat ingizlicedir bunu çevirip geliştirmen lazım https://github.com/AsYetUntitled/Framework

SidoMa

Beginner

• "SidoMa" is male

Date of registration: Apr 22nd 2015

Occupation: Yazılımcı - Grafik Tasarım

• Send private message

3

Sunday, July 30th 2017, 9:57pm

çok yakında dosyalarımı paylaşıcam kardeşim o zaman alırsın

Rate this thread