You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "hasanserver123" started this thread

Date of registration: May 13th 2017

• Send private message

1

Wednesday, May 24th 2017, 5:51pm

minecraft Crazycrates plugini çalışmıyor

arkadaşlar crazycrates plugini 1.11.2 sürümünde atıyorum ama çalışmıyor /plugins yazsamda gözükmüyor sebebi nedir? :( :(

AliHanBy

Beginner

• "AliHanBy" is male

Date of registration: Mar 27th 2017

Occupation: Kurucu Ögrenci

• Send private message

2

Wednesday, May 24th 2017, 6:11pm

eger hatalı olsaydı pluginde kırmızı bir sekilde gorunmesi gerekiyor.plugin klasorune bir kac kere daha atmayı denersen olur bazen sorun olabilir.

İyi Forumlar...
Bir İnsanın Hayatı İyi Bir Eğitimle Değişe Bilir.

TRABZON

AliHan TURHAN
EMRET KOMUTANIM !

• "hasanserver123" started this thread

Date of registration: May 13th 2017

• Send private message

3

Wednesday, May 24th 2017, 6:34pm

olmuyor en az 20 defa yükle restart çek yaptım nolur başka yardım edebilecek yokmu

RuhsuzErkek

Beginner

• "RuhsuzErkek" is male
  • "RuhsuzErkek" has been banned

Date of registration: Apr 19th 2017

Occupation: Java Temel Seviye

• Send private message

4

Wednesday, May 24th 2017, 8:03pm

Merhaba

Sunucu sürümünüz örneğin spigot 1.8 ise Bukkitden indirilenler çalışmaz. Ama spigot 1.8 sürüm uyumluysa hayli çalışır. Vault, Placeholders veya ProtocolLib gibi pluginler olmazsa çalışmaz gibi şeyler yazmışlardır.

CrazyCrates sanırım bir kasa açma plugini.
Eğer öyleyse CratesPlus'da aynı görevi yapar yalnız %10 gibi şanslar sunmamaktadır doublechesti örneğin set doldurursunuz şansa bi tanesi çıkar.

Rate this thread