Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Serhat0541

Anfänger

• »Serhat0541« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 23. Mai 2017

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 1. Juni 2017, 22:10

Serverimden Timed Out Hatası Verip Ard Arda 5 - 6 Kişiyi Birden Atması

Nitradodan Aldığım Serverim Var Ekonomik Server x10 Slot Olduğu İçin 4 Slot Aldım 4x10=40 Slotluk Yani.Serverim 28 Kişi Oldu Serverde Arasıra Kasma var oynarken tabiki.2 3 dakikada bir timed out hatasıyla oyuncu atıyor oyundan oyunu çöküyor.Gereginin Yapılmasını İstiyorum Gerekirse Yeni Server. :(

aliberke16

Anfänger

• »aliberke16« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. Juni 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 1. Juni 2017, 22:23

Merhabalar ; Serhat0541

Bizimle iletişim kurduğun için teşekkür ederiz. Senden ricam serverindeki scriptleri kontrol edip hatalı scriptleri düzenlemen
veya o scripti silmen. Bu işlemi yaparsan o hatayı birdaha almazsın.

• »BeratCankaya« ist männlich
  • »BeratCankaya« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 24. Januar 2016

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 1. Juni 2017, 22:25

Merhaba,

Bu sıkıntı nitrado ile alakalı bir konu degil bu sunucunuzdaki scriptlerle alakalı bir sıkıntı nitrado panelinizdeki rcon log bölümündeki hata veren scriptleri siliniz ve timed out vermesi sunucunuzla ilgili degil bir oyunucu oyunu komple kapatınca timet out yazar yani sunucunuzla alakalı birşey degil ama rcon logdaki warring ve eror veren scriptleri lütfen siliniz.

aliberke16

Anfänger

• »aliberke16« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. Juni 2017

• Nachricht senden

4

Freitag, 2. Juni 2017, 10:52

Team speak üzerinden sorun çözülmüştür.Konu KİLİT.

Thema bewerten