You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

brkbeko

Beginner

• "brkbeko" started this thread

Date of registration: Jun 1st 2017

• Send private message

1

Saturday, June 3rd 2017, 7:16pm

Kit yetki sorunu

UEssentials pluginini kullanıyorum her şey güncel her şey çalışıyor. Ancak /kits yada /kit <kitadı> vb komutları yazınca herkese (adminler dahil) bu komut için yetkim olmadığını söylüyor. Permission ayarlarını yaptım. TPA, Home ve benzeri komutlar herkes tarafından kullanılabiliyorken kit komutları permission dosyasına doğru bir şekilde eklememe rağmen /kits yazıldığında yetki olmadığını. /kit <kitismi> yazıldığında ise böyle bir kitin bulunmadığı mesajı çıkıyor. Yardımcı olabilirseniz çok iyi olur.

eflin

S.Mod

• "eflin" is female

Date of registration: Feb 23rd 2017

Occupation: Bilgisayar Programcısı

• Send private message

2

Monday, June 5th 2017, 10:21am

O plugin broken kullanıldığında bir çok pluginide bozabiliyor tpa kit vb. iyi günler
------------------------------------------------------------Taze güne taze fikirle başla, her gün yeni bir gündür.------------------------------------------------------------

brkbeko

Beginner

• "brkbeko" started this thread

Date of registration: Jun 1st 2017

• Send private message

3

Monday, June 5th 2017, 12:43pm

TPA ve Home pluginide uessentials'ın içinde kendini bozuyorsa onlar nasıl çalışıyor? :)
Ayrıca uessentials yerine Kits plugininide kullandım onda da aynı sorun mevcut.

CizikCD

Unturned

• "CizikCD" is male

Date of registration: Dec 20th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

4

Tuesday, June 6th 2017, 9:26pm

Aşağıdaki 3 çözüm yolunu yukarıdan başlıyarak aşağıya doğru deneyiniz.

Pluginlerin .dll dosyalarını güncellemeyi deneyiniz.

Rocket klasörünün içindeki Commands dosyasında pluginin adının bulunduğu satır false ise true yapınız.
Pluginlerinizi yedekleyip rocket modu tekrar kurmayı deneyiniz.