Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

mcbukkitmc

Anfänger

• »mcbukkitmc« ist männlich
  • »mcbukkitmc« wurde gesperrt
  • »mcbukkitmc« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. März 2014

Beruf: minecraft-ev-okul işte

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 16. April 2014, 00:46

groupmanager

benim 3 sorum olucak.

1>group manager dosyası dışında belli bir dünyada komut engelleme warmı plugini yada.warsa sadece belli bir dünya için olması lazım.mesela ben arsalarda
/f claim komutunu kapıcam bunu tam olarak nasıl yaparım ne yüklerim&ne yazarım ?

2>serverda bildiğiniz gibi mesela [Oyuncu] Emre0071>message war bunun tüm renk kodları nereden değişiyor.mesela oyuncuların yazma mesajı &1 olsun
nickleride &5Emre0071 örnein öyle nasıl yaparım düzenlerim.essentials config group bölümünde de wardı bu yer ama işe yaramadı nedense bu adamları message ve nick renk kodlarını nerden ayarlarım bile warmı acaba ?

3>ve son konum ben sw de pazar satmak istiyorum ve zamanlı olsun istiyorum..adam /warp pazar gelicek tıklıcak tabelaya mesela 100 k 1 haftalık belirli yer onun olucak tabi bu pazar alanında birsürü pazar olucak ona göre wg nasıl atılır&nasıl satılır ?

:love: bu arada yetkili alımını iyi yapın derim..MeLodRama adlı arkadaşımız bana gerçekten çok yardımcı oldu.üşenmedi yazdı.gerşekten forumda bayrağını fazlasıyla hak eden SAYILI kişilerden kendisi..teşekkür ederim..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IceCraft.nitrado.net [1.7.2]

• »meLodRama« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. April 2014

Beruf: Web Progrαmming ♫

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 16. April 2014, 01:14

Oncelikle Tekrar Merhaba Yazim yanlislari icin uzgunum teldeyim

GroupManager dosyasindan yapakadiysan oyun icinden

>"]mangaddv <grupismi> prefix <renk kodlari ve Prefix"örn: &c[&bKurucu&c]
yazarsan [Kurucu] şeklinde bir prefix eklemiş olursun
Umarım faydalı olmuştur ayrıca GroupManagaler dosyasindan yapamama nedenin Baska bir pluginle cakisiyo olabilir.
3.Soruna gelirsek pazar olayini alablara tek tek wg atip Oyuncularin tabela ile satin almasini sağlayabilirsin fakat süre hakkinda cevap veremeyecegm.

Bu arada övgü icin tesekkurler. Benim isim bu insanlara bi konu hakkinda yardim etmekten mutlu oluyorum
Bu arada övu ici

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 16. April 2014, 09:14

Üstteki cevabımı telefondan yazdığım için birşey anmaladığınızı umarak tekrar yanıtlama yereği duydum;
GroupManager'den plugins/GroupManager/worlds/world/groups.yml Uzantısına girerek resimde gördüğünüz gibi Permissions'ların altında bulunan "Prefix" Bölümünden grup rengini ayarlayabilirsiniz ve kaydedip çıkın. Mesela resimdeki gibi bir prefix yaptığınızda ;

Oyuncu grubunun rengi oyunda şu şekilde görünür ;

Panelden falan uğraşmak istemiyorsanız aynı görevi oyun içinden'de yapabilirsiniz.
Oyun içinden yapmak için aynı işlevi " /mangaddv Oyuncu prefix &0[&3Oyuncu&0]&3 " yaparakda ayarlayabiliriz. Oyun içine 2. Resimdeki gibi gözükücektir.

Oyun içi kod:

Umarım yardımcı olmuştur.
İyi Oyunlar , İyi Forumlar :)

mcbukkitmc

Anfänger

• »mcbukkitmc« ist männlich
  • »mcbukkitmc« wurde gesperrt
  • »mcbukkitmc« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. März 2014

Beruf: minecraft-ev-okul işte

• Nachricht senden

4

Mittwoch, 16. April 2014, 11:15

sayenizde serverimdeki çoğu sorunu çözdüm .gerek renk ayarlaması gerek minigames olsun özellikle minigames konusunda çok yardımcı oldunuz çok teşekkürler..bu zamana kadar forumda nerdeydiniz merak ediyorum doğrusu :D sizin gibi biri lazımmış buraya çünkü ben hiç yanıt alamazken sizden aldım tüm sorularımı neden olsa nitradonun temeli forumdur..çünkü adam sw açıyo ama bilmiyo bilmediği taktirde sw si iyi olmaz vıp satamaz satamayıncada nitradoyu bırakır.ama forumda sizin gibileri warken serverini daha iyi yapar.satışta yapar.nitradoyada devam eder.yani nitradonun temeli forumdur.forumun temeli ise oradaki yardım eden yetkili üyelerdir..tekrar tekrar teşekkürler..tam nitrado sw yi bu sorunlar yüzünden bırakıyodum siz yardımcı oldunuz... :thumbsup:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IceCraft.nitrado.net [1.7.2]

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 16. April 2014, 18:45

Ne demek , Lafımı olur :) Görevimiz.
İyi Oyunlar , Keyifli Forumlar.

Thema bewerten