Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

celal1387

Anfänger

• »celal1387« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 11. September 2014

• Nachricht senden

1

Sonntag, 11. Juni 2017, 09:44

Bug Yapıp Hesabıma Giriyorlar

Merhaba. Sunucum Türkiye çapında bilinen pvp sunucuların yaşına güvenen kibirli moderatörlerinin saldırısı altında.
Authmeye ve groupmanagera bug yapıp hesabıma girip kendilerine yetki veriyorlar. Bunu 3 kez yaptılar ve 3. de mapi mahvettiler. Bu Sabah Olmuş daha. neyseki yedekleme vardı. Adam ilk yaptığında auhtmeyi güncelle(reloaded son sürümü kurdum o gün) ve group manager grlobal gruplarını sil dedi. Yaptım ama adam gene yaptı. Bunun bir çözümü olmalı. Lütfen Yardım Edin. Bıktım artık bunlardan. Hem sunucuya bot atıyorlar hem de yetkili kadromuz o kadar aciz değil diyorlar.

• »rewind« ist männlich

Registrierungsdatum: 3. Mai 2017

Beruf: Grafiker

• Nachricht senden

2

Sonntag, 11. Juni 2017, 11:40

Merhaba

Şifrenizi bulma gibi bir olasılığı varmı bilgisayarınıza belki keylogger yollamışlardır.

Bot koruması içinde "sahte lobi" yapabilirsiniz.

BOT KORUMASI

celal1387

Anfänger

• Nachricht senden

3

Sonntag, 11. Juni 2017, 11:45

Merhaba

Şifrenizi bulma gibi bir olasılığı varmı bilgisayarınıza belki keylogger yollamışlardır.

Bot koruması içinde "sahte lobi" yapabilirsiniz.

BOT KORUMASI
Şifremi değiştirdim önceden. Bot için çakma lobi kuracağız. Size bir fotoğraf atıyım.

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich
  • »Jack« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 7. Juni 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Sonntag, 11. Juni 2017, 13:09

Merhaba (:

Sanırım sunucunuza siz oyundayken bile hesabınıza giriş yapabiliyorlar gibi bir kelime anlatıyorsunuz. isim-bug-fixed plugini bu sorunu çözecektir. isim-bug-fixed örneğin sizin nickinizin dışında aynı nickle giremez örneğin sizin nickiniz; Celal123 başka bir oyuncu CELAl123 ile girebilme bugu var. Bu yüzden isim-bug-fixed indirince o CELAl123 ismiyle giren oyunculara şöyle bir hata verecek; "Yanlış nickle girdiniz doğru nick "Celal123" tabi bu nickte authmeyle kayıtlısınız. Şifrenizi bulamayacaklardırr. CELAl123 hesabında op olucaktır. Nasıl yani siz Celal123'e op vermişseniz, celal123 ile büyük küçük fark etmiyor her zaman op'tur ve sunucunuzu bozmaya da açıktır.

Hayırlı Forumlar.

celal1387

Anfänger

• Nachricht senden

5

Sonntag, 11. Juni 2017, 13:19

Merhaba (:

Sanırım sunucunuza siz oyundayken bile hesabınıza giriş yapabiliyorlar gibi bir kelime anlatıyorsunuz. isim-bug-fixed plugini bu sorunu çözecektir. isim-bug-fixed örneğin sizin nickinizin dışında aynı nickle giremez örneğin sizin nickiniz; Celal123 başka bir oyuncu CELAl123 ile girebilme bugu var. Bu yüzden isim-bug-fixed indirince o CELAl123 ismiyle giren oyunculara şöyle bir hata verecek; "Yanlış nickle girdiniz doğru nick "Celal123" tabi bu nickte authmeyle kayıtlısınız. Şifrenizi bulamayacaklardırr. CELAl123 hesabında op olucaktır. Nasıl yani siz Celal123'e op vermişseniz, celal123 ile büyük küçük fark etmiyor her zaman op'tur ve sunucunuzu bozmaya da açıktır.

Hayırlı Forumlar.
Merhaba. O bugu önceden kapamıştım. Bu bugda adam benim hesaba giriyor. Şifremi felan değiştirmeme rağmen. Kendisine op veriyor sonra ve sunucu GG.

AltisCraftTR

Anfänger

Registrierungsdatum: 2. April 2017

• Nachricht senden

6

Sonntag, 11. Juni 2017, 19:55

sen bi kontrol et istersen isim bugunu normalde şifreyi bilmeden senin hesabına giriş yapamazlar ama adam senin hesabına giriş yapıp hesap açıyor birde şifre kolay bulunabilecek bişeyse değiştir zor bişey yap şifreyi buluyolarda olabilir.

celal1387

Anfänger

• Nachricht senden

7

Montag, 12. Juni 2017, 20:39

Şifreyi geçen günlerde değiştirmiştim. Adam kendisi dedi sanırım /authme:login komutuyla ve group managerin global gruplarıyla yapmış bugu. İkisini de engelledim gerçi ama nasıl oluyor hala anlamadım.

Melih42

Anfänger

• »Melih42« ist männlich

Registrierungsdatum: 25. Januar 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

8

Freitag, 16. Juni 2017, 02:53

Farklı Şeyler Denemeişsiniz Güvenlik Kodu Skriptini Kullanamyı Denedinimiz İsterseniz Site Verebilirim.
Kendime Ait Faction Sunucum Var mitimc.nitrado.net 1.8.X
Map Dahi herşey bana aittir.

Corrupted

Schüler

Registrierungsdatum: 30. Januar 2017

• Nachricht senden

9

Samstag, 17. Juni 2017, 00:03

Plugin paketiniz alıntımı? gizli yetki eklemiş olabilir.
Bir şeye inɑnmɑk için, kuşkuylɑ bɑşlɑmɑlıyız.

Thema bewerten