You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "rampshack1425" started this thread

Date of registration: Apr 27th 2017

• Send private message

1

Monday, June 12th 2017, 3:13pm

[Sunucu Hatasi]

Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim ben MTA Oyununda sunucu kuracaktım nitradodan serveri aldım ve bana direk açık olarak geldi girdim açıktı sunucuya res attım sunucu durumu res te 2-3dk boyunca takılı kaldı oyuna baktım sunucu halen açıktı Sunucuyu durdura bastım Sunucu durumu durduruldudiyordu ancak sunucu halen açıktı gece saat 1di dahada fazla uğraşmak istemedim restart durumuna aldım kapadım. şimdi ise gene aynı sorun halen devam ediyor baktığımda başlattı durumuna geöçmiş sunucu açık tı durdura bastım sunucu durumu durduldu oldu ama halen aynı hata daha önce yaşayıpç özmüş olanar lütfen yardımcı olsuın

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Monday, June 12th 2017, 3:25pm

Merhaba (:

Böyle sistemsel sorunlar için ticket atmalısınız. Buradan kimin ne dediği asla doğru olmayacaktır.

Hayırlı Forumlar.

Rate this thread