Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »Bulletdark« ist männlich
  • »Bulletdark« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 3. April 2014

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 16. April 2014, 22:02

Counter Strike: Source Panel Tanıtımı

Counter Strike: Source Panel Kullanımı

Merhaba arkadaşlar benim adım Hasan bu konuda sizlere Counter Strike: Source panel kullanımını anlatacağım.

1) Paneliniza girdiğinizde "EkPaket" kısmında Counter Strike: Source için 2 tane paket görüceksizin, serverda admin olmak istiyorsanız kesinlikle "SourceMod 1.5.1 (+ MetaMod 1.10.0)" yüklemelisiniz yoksa serverınızda admin olmassınız.

2)Korumalı Serverı aktif ettiğiniz zaman FTP'niz den ve File Browser'dan serverınıza değişiklik veya plugin yükleme yapamazsınız anca silebilir veya dosyaları pc'nize indirebilirsiniz sadece "EkPaket"ten veya "Yükleme" kısmından yükleme yapabilirsiniz.Korumalı Serverı deaktif ettiğiniz zaman da FTP'niz den veya File Browser'dan istediğinizi yapabilirsiniz.

3)Debug Server(Server Konsol) eğer serverınızda bir hata varsa ve bu hatanın neyden kaynaklandığını öğrenmek istiyorsanız "Aktif et" e tıklayın.
Not:Gereksiz yere Debug Server(Server Konsol) aktif etmeyin yoksa serverınızda çok lag olur.

4) Tickrate Counter Strike: Source için önemlidir size tavsiyem her zaman tickrate 100 yapın.

5)"CSS başlat" kısmından serverınızı yeniden başlattığınızda hangi haritayla başladığını seçebilir ve "VAC 2(Valve Anti-Cheat)" kapatıp açabilirsiniz.

6)Update Server kısmında yapacağınız birşey yok steam otomatikmen serverınızı güncelliyor.

7)"Server'a reset" kısmında serverınızı yeniden başlatabilirsiniz.

1. "Server başlat" kısmında serverınız durdurulmuş ise serverınızı başlatabilirsiniz.
  2. "Server durdur" kısmında serverınızı durdurabilirsiniz.
  3. "GünlükRestart" kısmında serverınızı her gün saat kaçta yeniden başlatıcağınızı ayarlayabiliyorsunuz.

7)"FTP Giriş Bilgileri" kısmında FTP bilgilerinizi gösterir. Ben pluginleri coğunlukla FTP ile yüklüyorum.

FTP Programını indirmek için TIKLAYIN

9)"File Browser (Dosya Tarayıcı)" kısmından "Dosya Seç"e tıklayarak plugininizi seçip "Upload"a tıklayıp serverınıza yükleyebilirsiniz.
Örnek: deneme.smx dosyasını css/cstrike/addons/sourcemod/plugins klasörünün içine atın, deneme.sp dosyasınıda css/cstrike/addons/sourcemod/scripting klasörünün içine atın.

10)"MySQL DB" kısmında MySQL bilgileirniz bulunmaktadır.

11)"Config Editor [extended] v2" kısmında hızlıca .txt, .ini ve.cfg dosyalarını düzenleyebilirsiniz. Counter Strike: Source için tek "server.cfg" dosyasını düzenleyebilirsiniz.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »NiekHD« (16. April 2014, 22:10)

Thema bewerten