Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Corrupted

Schüler

• »Corrupted« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 30. Januar 2017

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 15. Juni 2017, 15:32

Botlar Canımı Sıkıyor

Bot konusundan artık sıkıldım 1.5 yıldır bu sıkıntıyı çekiyorum.
eskiden attıklarında bişey olmuyordu ama zamanla yeni çeşitli bot saldırısı oluşturdular attıklarında sunucu çöküyor bunun bi cözümü yokmu bıktım artık sıktı bu konu. bi cözümü olmalı.
Attıklarında Cpu 50-80 Oluyor birde Nitrado slot bugunu kaldırmak amaçlı Slot sınırını geçtiği zaman o sunucu cöküyor. Slot 6 bir bugda yapmadım ama attıklarında botlar girdi gibi görünüyor o nedenden dolayı daha çabuk cöküyor.
bi el atın şu sorununun cözümünü bulun.
Bir şeye inɑnmɑk için, kuşkuylɑ bɑşlɑmɑlıyız.

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich
  • »Jack« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 7. Juni 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 15. Juni 2017, 17:35

Merhaba (:

Lobide fazla plugin kullanmayın. Örneğin benim lobim 6GB ram ve 17 Plugini var. CPU %1 yiyor. 50 60 onlinede %5 yiyor falan. Yani lobide ne kadar plugin kullanırsanız CPU'yu bir beyin olarak düşünün bu beyin yarısını botlarla yarısını da pluginlere ayırırsa cpu yorulur.
Ayrıca cpunun yanında soru işareti var. Oradaki yazı şöyle yazıyor büyük sunucu dediği yani fazla pluginden etkileniyor Buyrun;
Eğer sunucunuzda oyun akışında takılmalar yaşıyorsanız, CPU kullanımını kontrol etmeniz gerekir.

Büyük sunucularda bu çok normaldir ve eklenti ve dünyalarda bir problem yoksa, oyun akışı yüksek CPU kullanımından etkilenmez.

Minecraft Oyunu için Hatalı pluginlerinizi log dosyalarınızdan tespit edebilir, bozuk dünyalarınızı chunkfix ile düzeltebilirsiniz.

Hayırlı Forumlar.

Corrupted

Schüler

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 15. Juni 2017, 18:02

9 Plugin + Şuan 8 Cpu Kullanıyor Bot Attıklarında 50-80 Oluyor.
Lobi 6 GB Ram.
Birde Slot Dolunca Cökme Şeyi Var Onu Kaldırma Imkanımız Varmı ?

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich
  • »Jack« wurde gesperrt

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 15. Juni 2017, 18:08

Merhaba (:

Bir keresinde sunucum çökmüştü lobime 72 kişi girmişti fakat çökmemişti. Makineden makineye değişiyor diye biliyorum. Bazı makineler korumalı. Ayrıca size tavsiyem firewall ile survival/faction/skyblock gibi sunucuları birleştirmeyin. Skript ile birleşik kalsın yeter. Örneğin sadece lobinizin IP adresinden girebilirler sunucunularınıza. En azından ne fazla işlemci harcar ne de ram.

Hayırlı Forumlar.

Corrupted

Schüler

• Nachricht senden

5

Donnerstag, 15. Juni 2017, 18:24

Zaten Öyle Eskiden Cökmüyordu Attıklarında Cökerse 15-30 Dakika Atarlarsa Cöküyordu.
Nitrado Slot Bugunu Engellemek Için Birşey Yaptı Ondan Sonra Cökmeye Başladı.

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich
  • »Jack« wurde gesperrt

• Nachricht senden

6

Donnerstag, 15. Juni 2017, 20:32

Merhaba (:

Bunu siz ticket atarak durumunuzu dile getirip rica etmelisiniz. Buradan benim yapabilecek birşeyim yok.

Hayırlı Forumlar.

Corrupted

Schüler

• Nachricht senden

7

Donnerstag, 15. Juni 2017, 21:18

hmm tamam düşünürüm araştırıyım biraz.

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich
  • »Jack« wurde gesperrt

• Nachricht senden

8

Donnerstag, 15. Juni 2017, 21:21

Şuanda bunu yazman bile bir kural ihlali. Çünkü yetkili moderatörler gelince hem sen hem ben uyarı yiyeceğiz. Şu çökme sorununda ticketi paylaştım sanada diyecekler ki bunu tickete söyleyeceksiniz falan.

Thema bewerten