Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

dokali1907

Anfänger

• »dokali1907« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 25. Februar 2017

• Nachricht senden

1

Samstag, 17. Juni 2017, 15:17

Csgo Server Kiralama

ben csgo fun server açmak istiyorum bunun için ekonomik servermi normal servermi profesyonel servermi alıcam yardım edin!

F.Evci!

Community Manager

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Oyun Server Hizmetleri

• Nachricht senden

2

Samstag, 17. Juni 2017, 17:45

Merhaba

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki Nitrado olarak biz tekil oyun değil bir oyun kiraladığınızda serverınızda 100 e yakın oyun yükleme imkanı sunuyoruz ve tamamen ücretsiz istediginiz oyuna geçiş yapabiliyorsunuz.
Bu yüzden kiralamak yada oynamak istediğiniz oyun hakkında detaylı bilgiye sahip olmalısınız. Biz her oyunu orjinal dosyaları ile sunuyoruz ve bu dosyalara erişmenize izin veriyor FTP bilgileri sağlıyoruz.
İstediginiz plugin, map yada addonlar yüklemenizi izinli kılıyoruz.

Dolayısı ile bir CS:GO oyunu için Valve hangi modları sunmuşsa orjinal olarak biz sadece panelde onu size sunmuş oluyoruz.

Ekonomik server kiralamanız yeterli olacaktır.

Plugin, map veya addonlarınızı kendiniz yükleyerek serverı istediginiz özel modlara çevirebilirsiniz.

Keyifli forumlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten