Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

mcbukkitmc

Anfänger

• »mcbukkitmc« ist männlich
  • »mcbukkitmc« wurde gesperrt
  • »mcbukkitmc« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. März 2014

Beruf: minecraft-ev-okul işte

• Nachricht senden

1

Freitag, 18. April 2014, 14:12

Lanet Olasi Buglar..

benim 2 sorum olucak.1 si ben sw ip ve reklam bölümüne reklamımı yaptım ama hala onay gelmedi bukadar uzun sürmesi mantıksız sonuçta benimde serverim nitrado hosting ille bunu kanıtlamammı lazım bilmemne.nitrado.net yazıyo zaten hala onay gelmedi anlamıyorum.
2.si ise artık bu buglardan kafayı yicem bikere tabela bugu wardı adamlar edit yapıyodu engelledim şimdide bildiiğiniz eşya tabloları warya üstüne item koyuyon market ful ondan dolu üstünde itemler war marketim wg li olmasına ramen adamlar eşya tablosuna bikere wurup itemi alabiliyo pluginlerim in çoğuda güncel neyapmam lazım ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IceCraft.nitrado.net [1.7.2]

EgeN7

Emekli

• »EgeN7« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juni 2013

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Freitag, 18. April 2014, 15:35

Merhaba, konuyu etkinleştirdim fakat ek olarak resim de koyarsan çok daha faydalı olacaktır. İnsanlar fazla okumayı sevmiyor.

Diğer sorun için FrameProtect adlı plugini önerebilirim. Fakat plugini yükleyip sunucuyu yeniden başlattıktan sonra çerçeveleri kaldırıp yeniden yapman gerekiyor.

FrameProtect-TIKLA!
Manager, Designer, Developer

NiekHD

Fortgeschrittener

• »NiekHD« ist männlich

Registrierungsdatum: 6. Oktober 2013

• Nachricht senden

3

Freitag, 18. April 2014, 16:33

Zitat

1 si ben sw ip ve reklam bölümüne reklamımı yaptım ama hala onay gelmedi bukadar uzun sürmesi mantıksız sonuçta benimde serverim nitrado hosting ille bunu kanıtlamammı lazım bilmemne.nitrado.net yazıyo zaten hala onay gelmedi anlamıyorum.

Server IP/Reklam bölümünde Örnek Konu mevcuttur. İnceleyiniz.

Örnek konuya uygun olmayan reklamlar arşive kaldırılır ve/veya onaylanmaz.

Thema bewerten