You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Emre1302

Beginner

• "Emre1302" started this thread

Date of registration: Mar 31st 2016

• Send private message

1

Tuesday, June 20th 2017, 4:13pm

Server Restart

Server süresini ve kişi sayısını artırdım serverime restart attım server bidaha açılmadı başka hiçbirşey yapmadım kişi sayısını ve süreyi uzatmadan önce normalde garry'smod Normal server 22 slot 29 gün süresi kaldı çöp olsun istemiyorum acil yardım sıfırlama gibi bi şansıom yok çok emek harcadım map içinde buildler vb... açılmasını 30 dk bekledim sonuç değişmedi serverlerin geç başlaığını biliyorum ama bu başlattı gözüküyor ve başlamıyor 30dk beklememe rağmen değişiklik olmadı lütfen destek olun

• "AlpYuksel" is male

Date of registration: Aug 11th 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, June 20th 2017, 5:17pm

Merhabalar,

Bu tür konular teknik olduğu için ticket açmanız gerekmektedir. Teknik ekip bu sorunu düzeltecektir.

Saygılarımla...

Rate this thread