You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

DeepOwer

Beginner

• "DeepOwer" started this thread

Date of registration: Jun 27th 2017

• Send private message

1

Tuesday, June 27th 2017, 10:51pm

[ACİL]Birkaç Soru [HileKoruması,LapisÖdül]

Merhaba Benim Serverim 1.7 1.8 ben Lapisten LapisCoin Çıkarma Skripti Arıyorum Şu anda Var ama Nedense Olmuyor Dia İle Zümrüt Çıkıyor Diğeleri Çıkmıyor

Source code

1

on break lapis lazuli ore:
chance of 5%
send "&8&l» &eLapis kazarken 1 &9elmas &7buldun!" to player
give 1 diamond to player
chance of 5%
send "&8&l» &eLapis kazarken 1 &azümrüt &7buldun!" to player
give 1 emerald to player
chance of 5%
send "&8&l» &eLapis kazarken 1 &6altın &7buldun!" to player
give 1 goldbar to player
chance of 5%
send "&8&l» &7Lapis kazarken 1 &fdemir &7buldun!" to player
give 1 ironbar to player
chance of 5%
send "&8&l» &7Lapis kazarken 1 &4Lapis&2Coin &7 buldun!" to player
give 1 goldnugget named "&5Lapis&2Coin" to player

Birde Hile Koruması Çalışmıyor Nerdeyse Baya Denedim Ama Hiçbiri Çalışmıyor Loglarda Çakışan Filanda Yok AAC Gibi Bir Hile Koruması Önerirmisiniz

ODCaner

Trainee

• "ODCaner" is male

Date of registration: Mar 1st 2015

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Wednesday, June 28th 2017, 1:18pm

Burası skript bölümü değil. Hile koruması olarak NoCheatPlus hatasızdır ve çoğu hileyi engeller.
Someone said the skript? I'm coming

lydiamera

Beginner

• "lydiamera" is male
  • "lydiamera" has been banned

Date of registration: Jun 19th 2017

Occupation: Skripter

• Send private message

3

Wednesday, June 28th 2017, 3:10pm

Öncelikle merhaba :)

1.'si hile koruması olarak NoCheatPlus öneririm olmazsa AdvancedAntiCheat'i de kullanabilirsiniz!
2.'si ise burası plugin bölümü, skript ile ilgili konularınızı skript bölümünde açabilirsiniz. Teşekkürler
Yüzüne güldüğüme bakma söylediklerini unutan puşt.Fazla lafa gerek yok :)

4

Thursday, June 29th 2017, 11:25am

Merhaba;

NoCheatpl hatasız değildir Merdivenleri çıkarken oyuncuları geri tplemesi oyuncuları sinir eden bir durumdur . Onun yerine 2 adet anti hile koruması kullanabilirsin.

Gibi profesyonel pluginleride kullanabilirsin aralarında ücretli olanlarda var.
отвяжись :!: --------By Cenghis Khan--------- :!: отвяжись

lydiamera

Beginner

• "lydiamera" is male
  • "lydiamera" has been banned

Date of registration: Jun 19th 2017

Occupation: Skripter

• Send private message

5

Thursday, June 29th 2017, 2:44pm

Merhaba.

Sorun çözüldüyse konu kilitlenebilir :)
Yüzüne güldüğüme bakma söylediklerini unutan puşt.Fazla lafa gerek yok :)

6

Thursday, June 29th 2017, 4:49pm

lydiamera

Çözülmüş çözülmemiş bütün konuların altına post atıp post kasmaktan vazgeç!!
отвяжись :!: --------By Cenghis Khan--------- :!: отвяжись

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

• Send private message

7

Thursday, June 29th 2017, 5:43pm

Merhaba (:

Görüyorum ki arkadaşlar çok iyi yardımcı olmuşlar. Son sorununuzu da ben çözeyim. Bakın skriptinizde "on break lapis lazuli ore:" yazıyor.
Oyunda siz lapis bloğunu elinize alınca şu mu yazıyor "Lapis Lazuli Bloğu" yoksa şu mu yazıyor; "Lapis Bloğu" Hata yapmışsınız doğru kullanım da şöyle düzeltirseniz çalışacaktır. "on break lapis ore:"

Hayırlı Forumlar.

ODCaner

Trainee

• "ODCaner" is male

• Send private message

8

Thursday, June 29th 2017, 10:43pm

Merhaba (:

Görüyorum ki arkadaşlar çok iyi yardımcı olmuşlar. Son sorununuzu da ben çözeyim. Bakın skriptinizde "on break lapis lazuli ore:" yazıyor.
Oyunda siz lapis bloğunu elinize alınca şu mu yazıyor "Lapis Lazuli Bloğu" yoksa şu mu yazıyor; "Lapis Bloğu" Hata yapmışsınız doğru kullanım da şöyle düzeltirseniz çalışacaktır. "on break lapis ore:"

Hayırlı Forumlar.

Burası skript bölümü değil ilk baştan söyleyeyim. Ayrıca bilmediğiniz konularda yardım etmeye çalışmayın.

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

• Send private message

9

Saturday, July 1st 2017, 1:49pm

Alıntı sahibi "Jack"

Merhaba (:

Hayırlı Forumlar.

Burası skript bölümü değil ilk baştan söyleyeyim. Ayrıca bilmediğiniz konularda yardım etmeye çalışmayın.
@AlpYuksel @AhmetHakan @Sadisen61 Adam mc konusunu farklı bölüme açmış skript bölümüne açmamış yardım etmek yasak mıdır yani?

Bilmediğim konular diyor (: Girip o skriptte lapis ore yapar mısın bakalım çalışıyor mu.
7 Yıldır Plugin işleriyle uğraşıyorum bilmediğim hatalar çok az. Senin bildiğin saçma sapan bir pluginin kodlaması. Ona kafa yoracağına pluginlere yor. Burası yardım forumu yardım edeceksen ya et ya da etme. Konu yanlış yerde diye yardım edilmeyecek mi yani :)

ODCaner

Trainee

• "ODCaner" is male

• Send private message

10

Saturday, July 1st 2017, 8:03pm

Alıntı sahibi "Jack"

Merhaba (:

Hayırlı Forumlar.

@AlpYuksel @AhmetHakan @Sadisen61 Adam mc konusunu farklı bölüme açmış skript bölümüne açmamış yardım etmek yasak mıdır yani?

Bilmediğim konular diyor (: Girip o skriptte lapis ore yapar mısın bakalım çalışıyor mu.
7 Yıldır Plugin işleriyle uğraşıyorum bilmediğim hatalar çok az. Senin bildiğin saçma sapan bir pluginin kodlaması. Ona kafa yoracağına pluginlere yor. Burası yardım forumu yardım edeceksen ya et ya da etme. Konu yanlış yerde diye yardım edilmeyecek mi yani :)

Burası tartışma yeri değil o yüzden çok şey yazmayacağım. Yaşın küçük belli zaten minecraft'ın tam sürümü 2011'de çıktı oyunun tam sürümü çıkmadan nasıl pluginlerle uğraşıyorsun anlamıyorum. Benim plugin yazıp yazmadığımı bilemezsin ben forumda yardım isteyenlere yardım ediyorum. Skript Türkçe dil ile kodlanmıyor yani sorun Lapis Bloğu olması değil ! Adamın koduna bakmadan cevap vermeyin. Oyunda Iron bar diye bir eşya yok. Belki bilmiyor burda skript açılmadığını. Uyarı vermeden yazarsanız adamın zararına olur. Ayrıca çok iyi bilseydiniz kendiniz yardım ederdiniz skript bölümünde. Çoğu konuda ben yardım ediyorum.

EnesAkkaya

Intermediate

• "EnesAkkaya" is male

Date of registration: Apr 16th 2016

• Send private message

11

Saturday, July 1st 2017, 9:03pm

Gine de olsa, bilmemek kötü bir şey değildir. Bilmediğin bir konu hakkında cevap üretememek veya araştırma yapmamak kötü bir şeydir. :)
YENİLER BİLMEZ! :)

ODCaner

Trainee

• "ODCaner" is male

• Send private message

12

Saturday, July 1st 2017, 11:08pm

Haklısın , ama yalan söylemeye gerek yoktu yani :D

Rate this thread