Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

DeepOwer

Anfänger

• »DeepOwer« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 27. Juni 2017

• Nachricht senden

1

Sonntag, 2. Juli 2017, 18:30

Rabisu Serverde BungeeCord Nasıl Kurarum?

Merhaba Benim Sw Rabisudan Ama BungeeCord Nası Kurarım acaba bi yardım ederseniz

AsimReiz

Schüler

• »AsimReiz« ist männlich

Registrierungsdatum: 12. Juni 2016

Beruf: Orenci

• Nachricht senden

2

Dienstag, 4. Juli 2017, 10:44

Merhaba !

Baska Host lar icin Malesef yardim yapamayiz TEK DIYe bilicem VDS
  • HeroesCraftxNW.Nitrado.Net
  • SkyBlock 1.7.x - 1.8.x
  • OPSkyBlock 1.7.X - 1.8.X
  • Faction 1.8.X
  • Herkezi Bekleriz <3

ErenTopal

Anfänger

• »ErenTopal« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Januar 2015

Beruf: Bilişim

• Nachricht senden

3

Freitag, 7. Juli 2017, 21:19

Şöyleki sizi çok kez uyarayım 2 gün sonra vds min süresi bitiyor rabisudaki. Ve kesinlikle rabisudan almayın. Ucuz fiyatlarla göz boyamaktan başka işe yaramıyorlar. 2 Trilyon ping aldığımı hatırlıyorum. Nitradodan Şaşma Kardeşim.

Gesurft

Anfänger

Registrierungsdatum: 11. Juli 2017

• Nachricht senden

4

Dienstag, 11. Juli 2017, 22:34

Rabisu BungeeCord kurulumunu ücretli olarak yapıyormuş.

xXxcCcJc

Schüler

• »xXxcCcJc« ist männlich

Registrierungsdatum: 30. August 2016

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

5

Samstag, 11. November 2017, 19:39

Şöyleki sizi çok kez uyarayım 2 gün sonra vds min süresi bitiyor rabisudaki. Ve kesinlikle rabisudan almayın. Ucuz fiyatlarla göz boyamaktan başka işe yaramıyorlar. 2 Trilyon ping aldığımı hatırlıyorum. Nitradodan Şaşma Kardeşim.

Araştırıp araştırmadan bilip bilmeden konuştuğunu varsayıyorum. Ping ve lag gibi olaylar yani kişisel olaylardan hiç bir hosting sorumlu değildir. Diyelim ki Nitrado makineleri çok kaliteli fakat hiç bir zaman lag olmayacağının anlamına gelmez. DDOS koruma vb. saldırı türlerin önlenmiş konusunda geliştirilmiştir.

Lag olmasının sebebi, gereksiz pluginlerin çalışması, pluginlerin araştırılmadan indirip kullanılması, pluginlerin timingsleri kontrol edilmeden geçirmesi, pluginlerin birbirine çakışmaya devam etmesi gibi bir çok olaylardır. Ancak "lag" kelimesi tamamen açıklanmamıştır.

Ve Nitrado, Rabisu gibi hostinglerin görevi pluginlerin hatalarını önlemesi değildir, Minecraft, CS GO gibi sunucuların satışı sunmaktır. Plugin veya skript bilgisi olanlar plugin veya skript hatalarını araştırıp önlerse kendi sunucusunda büyük ihtimalle lag azalacaktır.

İyi forumlar.

Thema bewerten