You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Bylien

Beginner

• "Bylien" started this thread

Date of registration: Jun 8th 2016

• Send private message

1

Monday, July 17th 2017, 7:02pm

CrazyCrates Plugini ?

Merhabalar , bir sorum olacaktı. Acaba CrazyCrates plugininin lag yapma ihtimali var mı?
Sunucumda son 1-2 gündür ara ara laglar giriyor aslında sinir bozucu bir lag yok.İnsanlar akıcı olarak lapis felan kırabiliyor fakat AAC (Advanced Anticheat) plugini sebebiyle insanlar sorun yaşıyor yürürken geriye atılıyor felan filan.Hatta dün PvP de 6 kişi bir anda birbirine dalarken 5 kişi aynı anda atıldı :D
Cevabınızı bekliyorum.

Gesurft

Beginner

Date of registration: Jul 11th 2017

• Send private message

2

Monday, July 17th 2017, 7:10pm

CrazyCrates'ın "lag" yapacağını sanmıyorum. Eklenti listenizi atarsanız yardımcı olabiliriz.

Bylien

Beginner

• Send private message

3

Monday, July 17th 2017, 10:58pm

Şu ana kadar şu lag yapar diyebilen çıkmadı fakat buyrun eklenti listemiz ;

zaferkaan1231

Intermediate

• "zaferkaan1231" is male

Date of registration: Jul 8th 2015

• Send private message

4

Tuesday, July 18th 2017, 3:18pm

Merhaba Kardeşim
AAC Plugininiz Leak mı ? (Yani satınmı aldınız yoksa biyerdenmi buldunuz)

Buda sorunlar yarata Bilir ayrıca bende Ücretli bir config var herşey ayarlanmış Hilelerin %90 ı nı engellediği söleniyor.
İsterseniz Özel mesaj atınız vere bilirim
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

Gesurft

Beginner

• Send private message

5

Tuesday, July 18th 2017, 6:37pm

Merhaba Kardeşim

Buda sorunlar yarata Bilir ayrıca bende Ücretli bir config var herşey ayarlanmış Hilelerin %90 ı nı engellediği söleniyor.
PayPal Türkiye'de kapatıldı SpigotMC'den nasıl eklenti aldınız?

Bylien

Beginner

• Send private message

6

Tuesday, July 18th 2017, 6:56pm

Gesurft bunun yerine işe yarar bir çözümün var mı sunucumdaki lag için?Sonuçta plugin listemi felan istemiştin.

Gesurft

Beginner

• Send private message

7

Tuesday, July 18th 2017, 8:45pm

Gesurft bunun yerine işe yarar bir çözümün var mı sunucumdaki lag için?Sonuçta plugin listemi felan istemiştin.

Bilmediğiniz eklentileri kullanmayınız.

ücretsiz eklentileri kullanmayınız. Farklarını öğrenmek için bunu inceleyiniz: [PLUGIN] Null Plugin ile Orijinal Plugin Arasındaki Farklılıkları!

Sunucunun ramı kaç?, /lag yazıp görüntüyü atarmısınız?, Sunucu sürümü 1.8x ise Timings raporunu atarmısınız?

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

8

Wednesday, July 19th 2017, 11:45am

Merhaba (:

CrazyCratesin bir olayı vardı sağ tıklayınca etrafında 6 7 sandık açılıyodu heh işte. Ram fazla değilse suucunuzda 4 gb ram varsa 15 kisiyle o sandığı açın. Bakın 1 saniyelik lag olacaktır. CrazyCrates pek lag yapmaz fakat o sandık açılınca etrafında bloklar beliriyor. Bu yüzde o sandıktan sadece 1 tane koyun. Pluginden anlamayanlara selamlar buradan. AAC ile tüm hileleri engelleyemezsiniz. Çoğu hackerler açınca tabi yüklenir sunucuya AAC ister leak olsun ister orjinal fark eden bir durum yok. Size tavsiyem NoCheatPlus tabi açar killaura antiknockback fakat işinde en az lag ve usta plugin bu. İsterseniz AAC ile devam edebilirsiniz. UeTAB, Tablist, Plotme, TradeMe gibi eski plugileri de yenileriyle güncellemelisiniz. örneğin araştırın;
TitleManager
PlotSquared
Trading
Bu pluginler yeterli olucaktır. Ve sunucunuzda gerekli olmayan pluginleri de kaldırmanızı öneririm.

Hayırlı Forumlar.

zaferkaan1231

Intermediate

• Send private message

9

Wednesday, July 19th 2017, 3:42pm

Merhaba Kardeşim

Kardeşim plugin/dosya Yapan kişiyle Konuşursanız paysafecard ile de ala biliyonuz ama önermem çoğu kişi kabul etmiyor Ben Başka ülke üzerinden hesap açtım.
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

Gesurft

Beginner

• Send private message

10

Wednesday, July 19th 2017, 10:36pm

Merhaba Kardeşim

Kardeşim plugin/dosya Yapan kişiyle Konuşursanız paysafecard ile de ala biliyonuz ama önermem çoğu kişi kabul etmiyor Ben Başka ülke üzerinden hesap açtım.
Peki Paypal hesabına nasıl para yüklettin?

zaferkaan1231

Intermediate

• Send private message

11

Saturday, July 22nd 2017, 4:04pm

Merhaba Kardeşim

Peki Paypal hesabına nasıl para yüklettin?

Kardeşim galiba sena kıllanmayacaksın hayla açığımı bulmaya çalışıyorsun bir bilgin olmadan hem buna kalkışma hemde konuda gereksiz cevap yazma varsa derdin özelden yaz en azından konu kirlenmesin
git googleye bak nasıl yükleniyormuş onuda bilmiyorsan artık ne diyim ya kredi kartını tanımla yükle bu kadar basit
<<PowerfulCraft>>
Play.PowerfulCraft.Net
1.7.X - 1.8.X
Hub Server

Bylien

Beginner

• Send private message

12

Monday, July 24th 2017, 7:03pm

Rica etsem şu timings imi yorumlar mısınız?Çünkü ben bir şey anlamadım :D

https://timings.aikar.co/?id=8559549e75cf4a839f7c8b6dfe56cc0d

Gesurft

Beginner

• Send private message

13

Tuesday, July 25th 2017, 9:06am

Kardeşim galiba sena kıllanmayacaksın hayla açığımı bulmaya çalışıyorsun bir bilgin olmadan hem buna kalkışma hemde konuda gereksiz cevap yazma varsa derdin özelden yaz en azından konu kirlenmesin
git googleye bak nasıl yükleniyormuş onuda bilmiyorsan artık ne diyim ya kredi kartını tanımla yükle bu kadar basit
Anladım Ben o zaman Paypal Türkiye''de hesabı nasıl açılıcağını bilemiyordum.
Adresi başka adres yapıp öyle açıyorsunuz.

Rica etsem şu timings imi yorumlar mısınız?Çünkü ben bir şey anlamadım

https://timings.aikar.co/?id=8559549e75c…f7c8b6dfe56cc0d
Arada bir chunk yapınız. ve Tps (14-18 gibi) Az olduğu zaman tekrar timngs yapıp atınız.

Rate this thread