You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ugurbey37

Beginner

• "Ugurbey37" is male
  • "Ugurbey37" started this thread

Date of registration: Jul 8th 2017

• Send private message

1

Tuesday, July 18th 2017, 10:50pm

Skyblock Serverinde ada leveli sıfır olduğu halde /skylordol komutu kullanılıyor ne yapmalıyım

Merhaba Benim Bir Sorunum Var Skyblock Serverimde ada seviyesi 0 level iken /skylordol yazınca skylord oluyor bunun İçin Ne yapmalıyım Ben skylordu 1000 ada seviyesi olunca vermek istyorum 1000 ada leveli olunca oyuncu /skylordol yazacak ve skylord olacak ne yapmam lazm 0 level iken skylord olmicak 1000 level iken skylord olacak !! ?( ?( ?( ?(

Acil Cevap Yazarsanız Sevinirim
Türk Olmak zordur,Çünkü Dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha zordur çünkü Türk ile savaşırsın.

DeadZone

Intermediate

• "DeadZone" is male

Date of registration: Jun 15th 2015

Occupation: Futbolcu

• Send private message

2

Wednesday, July 19th 2017, 8:27am

Acaba Skriptte yetki eklimi örneğin o kodu kullananbilmesi için skylord.ol yetkisi gerekiyor dersek skylord görevindeki permission kısmına skylord.ol permissionunu ekleyeceksiniz oyunculara vermiyeceksiniz o permissionu direk.

Ugurbey37

Beginner

• "Ugurbey37" is male
  • "Ugurbey37" started this thread

Date of registration: Jul 8th 2017

• Send private message

3

Wednesday, July 19th 2017, 1:26pm

Acaba Skriptte yetki eklimi örneğin o kodu kullananbilmesi için skylord.ol yetkisi gerekiyor dersek skylord görevindeki permission kısmına skylord.ol permissionunu ekleyeceksiniz oyunculara vermiyeceksiniz o permissionu direk.
Sölediğin İşe Yaradı Çok Teşşekür Ederim Bide Skylord olunca tekrar /Skylordol yazdığımda skylord olmak için adanı 1000 level yap diyor o yazıyı nasıl Sen Zaten Skylordsun Diye Nasıl Değiştirebilirim yani 2 tane yazı olacak

Skylord Olmadan Önce: Skylord Olmak İçin adanı 1000 level yap diyecek

Skylord Olduktan Sonra İse: zaten skylordsun

diyecek Bunu Nasıl Yapabilirim Skriptimi Veriyim

Skript

command /skylordol:
permission: skylord.ol
permission message: &cAda seviyen 1000 olmazsa rutbe atlayamazsın!
usage: /skylordol
trigger:
execute console command "/manuadd %player% skylord"
message "&6&lBilgi &8» &7Artık &aSkyLord &7oldun!" send "&6&lBilgi &8» &a%player% &7isimli oyucu artık &aSkyLord" to players
Türk Olmak zordur,Çünkü Dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha zordur çünkü Türk ile savaşırsın.

4

Wednesday, July 19th 2017, 2:20pm

Merhaba;

Script bölümünde aynı konu var o konuya cevap vermiştim oradan kopyalıyıp yapıştırabilirsiniz
отвяжись :!: --------By Cenghis Khan--------- :!: отвяжись

ceko37

Beginner

Date of registration: Oct 3rd 2017

• Send private message

5

Tuesday, October 3rd 2017, 8:02pm

Ben Forumu oluşturan kişiyim şifremi unuttum neyse

Bana En Çok Kullanılan Skylord Skriptini Yazarmısınız ?

Depth

Süper Moderatör

• "Depth" is male

Date of registration: Aug 1st 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

6

Tuesday, October 3rd 2017, 8:42pm

Mesaj yazmadan önce lütfen alttaki konuları okuyunuz.
Mesajlarda kullanılan punto maksimum 14 olmalıdır. 14 puntodan büyük yazılmış olan mesajlar yaptırıma tabidir.

Rate this thread