Sie sind nicht angemeldet.

[YARDIM] Sunucuma Olanlar

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Bylien

Anfänger

• »Bylien« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Juni 2016

• Nachricht senden

1

Mittwoch, 9. August 2017, 22:11

Sunucuma Olanlar

Merhabalar.Bugün sunucum "yine" bir takım problemlerle uğraştı.
İlk olarak öğlen 15:00 sularında bir oyuncu oyuna girdi ve bir yetkilime "merhaba" dedi ve daha sonra "şimdi 27 kişiye yazık olcak dedi" (o ara 27 kişi civarı adam vardı) ve sunucuya lag girdi.Yazılar gidebiliyor chat akıcı fakat oyun içersinde bir şey yapılamıyordu (komutlar kullanılamıyordu,etkileşimde bulunulamıyordu) daha sonra panelden bu şahısa ban atıldı ve restart sonucu sunucu düzeldi.Bu adam benim sunucumda ne yapmış olabilir?Loglardan baktım , hesabına girdim ne bir komut kullanmış ne de home'u felan var ; spawnda öylece beklemiş.

Daha sonra yaklaşık 20:00 sularında sunucumda ping fırladı (daha önce de olmuştu) ve lag girdi (bu sefer chat felan da akıcı degildi) ve sunucudan adım adım atılmalar yaşandı sonucunda çöktü ve restartladık düzeldi.Loglardan baktım atılan insanlar "Internal Exception: java.io.IOException: Error while read(...): Connection reset by peer" hatası sonucunda atılmıştı.Bu hataya ne sebep olmuş olabilir?

Yardımlarınızı bekliyorum , benim gibi sık sık çökme sorunları yaşayan sunucu sahipleri de yaşamışsa bunları lütfen bildirin..

Depth

Minecraft

• »Depth« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

2

Mittwoch, 9. August 2017, 22:30

Sunucunuz sebepsizce çöküyor mu ? [DERLEME]
Bu konudakileri uyguladınız değil mi?

Sunucunuzun sürümü kaç?
NITR

Bylien

Anfänger

• »Bylien« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 8. Juni 2016

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 9. August 2017, 23:33

Sunucum 1.8.8 ve Paperspigot yani en bugsız olanıyla kurulu. Bu attığınız linkteki her şey bilgim dahilinde ; lobi var yani bungeecord da var doğal olarak bot sıkıntısı olmuyor , bungeecordla ilgili denilenler de yapılı.Alphachest ve kullanılmaması gereken pluginler de bilgim dahilinde.Fakat c14 Crasherla ilgili pek bir bilgim yok.Sanırsam 1.7 - 1.8 sürümleri için geçerli .Ama şunu söyleyebilirim C14-Crasher başlığı altındaki konuyu pek anlayamadım ; Hideandcustomplugins plugini var indirip yüklemem gerekir mi ? Sonuçta sunucum 1.8.8 Paperspigot.
Sunucum şu saatte (00:33) tam 30 kişi ve muhtemelen Türkiye'nin en yüksek onlinelı Faction sunucularından birisi.Fakat tabiri caizse Allah'a emanet gidiyoruz :D
Yardımınızı ve Cevabınızı bekliyorum.

Depth

Minecraft

• »Depth« ist männlich

Registrierungsdatum: 1. August 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

4

Donnerstag, 10. August 2017, 09:36

Isterseniz bu konudakini deneyin daha basit:
[PROBLEM ÇÖZÜMÜ] C14Crasher Çözümü
NITR