Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

F.Evci!

Community Manager

• »F.Evci!« ist männlich
  • »F.Evci!« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Oyun Server Hizmetleri

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 10. August 2017, 00:51

DİKKAT! BUG YAPAN ve KAPATILAN HESAPLAR

Merhaba arkadaşlar.

Her hangi bir sebepten dolayı bug yapıyorsunuz ve hesabınız kapatılıyor.
Bu bizim için gerçekten üzücü bir durum.

Mantıklı düşünmeyerek hareket ediyorsunuz.

1 kişi 4 slot 6 GB lık bir server kiralıyor ve 31.50 TL para ödüyor. Birde çakma lobi için 4 slot server kiralıyor 11 TL en az da ona ödüyor. Böylece 42.5 TL ödemiş oluyor..
Daha sonra servera bugla oyuncu sokmaya çalışıyor. Çoğu kişinin girdirebildigi oyuncu sayısı 20'yi çok fazla geçmiyor. Binde bir görüyorum 50 kişi sokabilen... Ama her 10 bugdan 9 u mutlaka en fazla 20 kişi girdirebiliyor.

Bunu yapmak yerine 32 kişilik 52 TL ye bir server kiralayıp Risksiz bir şekilde oyun serverınızda oynayabilirsiniz. 32 Slotluk bir serverda daha fazla kişi giriyor 40 kişi oluyor. O zaman ticket açıp bizden izin isteyebilirsiniz. Biz O makine boş ise zaten sizlere izin veriyoruz. Ancak Makinemiz zorlanır Networkümüze zarar gelirse işte o zaman uyarıyoruz. Devam ederseniz kapatıyoruz. Şunuda unutmayın ki uyarmak zorunda da değiliz.

Umarız ki bizi anlayışla karşılıyorsunuzdur.

Diyelimki 20 kişilik server kiraladınız. Ama serverınıza 24 kişi giriyor. Biz o hesabı kapatmıyoruz. Rahat olun. Siz yeterki gerçekten bug yapmak için o serverı açmış olmadığınız sürece biz hiç bir hesabı kapatmayız.

Tutup 4 slot server açıp 6 GB Ram koyarsanız o zaman Bug için açtığınız bariz belli oluyor zaten. Bunu yapmanızı istemiyoruz sadece. RAM arttırmak yerine slot arttırmak daha mantıklı.

O yüzden sizleri son kez uyarmak istiyorum. 10 slot serverınız var 15 kişi giriyor, ticket açın izin isteyin. Biz size bu konuda anlayışlı zaten oluruz. Ama lütfen BUG Yapmak ve Nitrado'yu kandırmış olmak için böyle girişimlerde bulunmayın. Asla kandıramıyorsunuz Nitrado'yu. Kandırdığınızı sanıyorsunuz.

Şimdi, bu zamana kadar BUG dolayısı ile kapattığım tüm hesaplara AF getiriyorum... Bugdan dolayı hesabı kapanmış kişiler TİCKET ile ulaşsınlar hesaplarını açalım. Ancak şartımız geçerli olacak. 4 Slot ve + RAM olarak açılmış ise o server slotu ve RAM'i mevcut server üzerinden düzeltilmek şartı ile.. Size ekstra para yükleyip slot alında demeyeceğim ancak sadece 4 slot 6 RAM ile bug yapmanıza izin vermeyecegim. Onun haricinde dediğim gibi üstteki bölümleri tekrar tekrar okuyabilirsiniz.

Hadi bakalım hepinize iyi oyunlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

2

Donnerstag, 10. August 2017, 01:10

İyi geceler..

Gece gece ne güzel bir haber bu. Kıymet bilirler umarım.

Video çekip kendini akıllı sanan ve bunu paylaşanlardan görerek gelip alıyorsunuz bug yapıyorsunuz ama nafile. Video çekip yayınlayanlar sadece birer ahmak! kusura bakamazlarda, çünkü işleri güçleri açık bulup güya o açığı kullandıklarını düşünüyorlar.

Katılıyorum, 4 slot 6 GB Ram ile server kiralayıp 31.5 TL vermek yerine 22 Slotluk bir server kiralayıp 2 GB Ramli normal server alıp oyuncu girdirmek çok daha mantıklı.

Üstelik Slot bugu yapanlar serverlarında bir sorun olduğunda destek ekibinden yardım isteyemiyorda. Çünkü yakalanmaktan korkuyor. Bence zaten destek ekibi Buglu tüm hesapları biliyor ve görüyor. Sadece kapatmak istemiyor. Söylediği gibi, bug yapılan hesabın olduğu makine doluyorsa o kişinin hesabı kapatılıyordur yada önce uyarılıyordur.

Bana kalırsa bu kadar insiyatif sağlayan bu kişilere karşı siz daha anlayışlı olmalısınız.

İyi forumlar.
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich

Registrierungsdatum: 7. Juni 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

3

Freitag, 11. August 2017, 10:05

Valla panelde 130 tl para var açıkçası. 30-40 arası slota gerisini rame yatıracağım. Geçen 10GB ramli sunucuda 4GB ram yiyordu 34 slot fakat 60 70 kişi alıyordum. Ben zaten düşünmüştüm sizin bu yüzden slot bugu yapmamızı istemediğinizi. Ama ne makineyide yormuyordum 10GB ramin 4gbsi kullanılıyodu yani %40 gibi bir olay. Şimdi hocam 130TL para varsa panelde Forum.gamer.com.tr'de ücretli reklam satın aldım ve slotu geçeceğinden eminim. Makineyi yormadığım sürece bir problem çıkmıyorsa +30 slot alıyorum üzerinde fazla ram ekliyorum hem siz mutlu kalıyorsunuz hem ben. Size dürüstçe anlattım artık beni anlayışla karşılarsınız umarım. Sunucuyu eylülde açmayı planlıyoruz.
If you want to lose somebody, just love it.

KingStar

Anfänger

Registrierungsdatum: 31. August 2014

• Nachricht senden

4

Montag, 14. August 2017, 23:05

Hesap ismi: Ahmet85

uyarmadan kapatmıştınız hesabımı. şimdi açarsanız çok süper olcak :)

KingStar

Anfänger

Registrierungsdatum: 31. August 2014

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 16. August 2017, 05:13

halen bekliyorum ve hesabımın engeli hakkında hiç bir degişiklik olmadı.

Jack

Schüler

• »Jack« ist männlich

Registrierungsdatum: 7. Juni 2017

Beruf: Öğrenci

• Nachricht senden

6

Mittwoch, 16. August 2017, 18:06

halen bekliyorum ve hesabımın engeli hakkında hiç bir degişiklik olmadı.
Merhaba (:

Bu tür sorunları yeni hesap açıp ticket atarak çözebilirsiniz. Söz konusu nitrado yetkilisi her zaman forumda olmak zorunda değildir.

Hayırlı Forumlar.
If you want to lose somebody, just love it.