You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "efeatakanpro35" started this thread

Date of registration: Aug 10th 2017

• Send private message

1

Thursday, August 10th 2017, 10:03pm

Mobil Ödeme Kapatılması

SAYIN NİTRADO TELEFONUMA 1 HAFTA ÖNCE 35 TL KONTOR ATTIRDIM NİTRADODAN SERVER KIRALAYABİLMEK İÇİN SONRA 2 HAFTA SONRA BAKTIĞIMDA PARAMI O ZAMAN ATICAKTIM NİTRADO HESABIMA ÖZEL BİR DURUMUM OLDUĞU İÇİN KONTORU ATTIRDIĞIM GÜN ATAMAMIŞTIM HESABIMA PARAYI HESABA KREDİ YÜKLE BUTONUNA BASTIM VE TELEFON İŞARETİ YOKTU !! BUDA MOBİL ÖDEME KAPATILDIĞI ANLAMA GELİYOR LÜTFEN TEKRAR AÇARMISINIZ ÖĞRENCİYİM BEN KARDEŞİM NE ARAR BENDE KART FLN İNİNAL BİLE YOK BENDE MOBİL ÖDEME ÖZELLİĞİNİ TEKRAR GETİRİN BEN PARAYI ŞİMDİ TELEFONA BOŞUNA MI ATTIM PAKET YOK BİŞE YOK SADECE NİTRADO İÇİN KULLANIYORDUM TELEFONU ŞİMDİ NABIYIM BU TELEFONU BEN SİZ MOBİL ÖDEMEYİ KAPATMIŞSINIZ LÜTFEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

Depth

Süper Moderatör

• "Depth" is male

Date of registration: Aug 1st 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Thursday, August 10th 2017, 10:19pm

Mobil ödeme şimdilik askıya alındı. Çalışma mevcut ve ne zamana kadar süreceği belirsiz.
ticket gönderdim ve bu şekilde bir cevap geldi.

• "efeatakanpro35" started this thread

Date of registration: Aug 10th 2017

• Send private message

3

Friday, August 11th 2017, 2:43am

elinizi çabuk tutun ama kardeşlerim lütfen acil server açmam gerekiyor

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

4

Friday, August 11th 2017, 4:45pm

Merhaba

Öncelikle FORUM Kurallarını ihlal ettiginiz için uyarı aldınız. Tekrarında uzaklaştırma alırsınız.

Mobil ödeme artık kullanılmayacak. Sistemden kaldırıldı.

Kredi Kartı - Banka Kart yada İninal kartlarla ödeme yapabilirsiniz. Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Diğer seçenekler artık kullanım dışıdır. Kaldırılması her hangi bir nedene dayalı değildir.

İyi forumlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!