Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

• »sametsaykobaba« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 12. August 2017

• Nachricht senden

1

Samstag, 12. August 2017, 06:17

Mobil Ödeme Niye Kapalı Nitrado

Kardeşim Bakın Ben Öğrenciyim Lise 3 e Gidiyorum Bende Kredi Kartı Ne Arasın o Yüzden Mobil Ödemeyle Yapıyorum İşlemlerimi Hep Böyle Fazla Kullanıcı Kaybedersiniz Sadece Telefonu Mobil Ödemeler İçin Kullanıyorum Başka Bi İşim Yok Lütfen Geri Getirin Lütfen Nitradodan Başka Siteye De Güvenemiyorum Server Kiralama Açısından Lütfen Kardeşlerim Kırmayın Bizi 17 Arkadaşım Daha İstiyor Mobil Ödemenin Geri Getirilmesini Lütfen Niye Kaldırdınız Ki hem Ne Oldu Komisyon Almıyorsunuz Diye Mi Kalktı Nedir Sorun Anlayamadım Geri Getirin Mobil Ödeme Seçeneğini Yoksa Nitrado Çöp Olur Çok Fazla Sayıda Kullanıcı Kaybedersiniz Lütfen... ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Perfect

Yardım Sever

• »Perfect« ist männlich

Registrierungsdatum: 21. November 2012

• Nachricht senden

2

Samstag, 12. August 2017, 19:39

Merhaba

Konuyu açmadan hemen önce defalarca cevaplandırılmış bu konu için ayrı ayrı konu açmanızın anlamı nedir? herkese tek tek bu adamlar mobil ödeme kapatıldı diye belirtmek zorundalar mı? Yoksa siz yazılanları okumak zorunda mısınız? Konu açmadan önce aynı başlıktaki yazıya bi zahmet edip girseniz. Adamların açıklamalarını da okuyacaksınız.

Yok artık Mobil ödeme. Mobil ödeme yerine Kredi kartı kullan yada havale gönder.

Böylesi daha iyi olmuş. Çoluk çocuk en azından 2.5 TL verip server kiralayıp adamların başını durmadan ağrıtamıyordur. Bence kendilerini düşünerek böyle bir şey yapmışlar. 3-5 TL verince karşısındakini satın aldığını düşünen vatandaş çok olduğu için bu memlekette!!111!!!111!
Sabret, Herşey Çok Güzel Olacak!!! ( Kaynakça ; Tanrı )

Forum da En çok Kızdığım şey, insanların önlerindeki yazıları okumamalarıdır!

F.Evci!

Community Manager

• »F.Evci!« ist männlich

Registrierungsdatum: 13. November 2012

Beruf: Oyun Server Hizmetleri

• Nachricht senden

3

Samstag, 12. August 2017, 19:52

Merhaba

Mobil ödeme artık kullanılmayacak. Sistemden kaldırıldı.

Kredi Kartı - Banka Kart yada İninal kartlarla ödeme yapabilirsiniz. Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Diğer seçenekler artık kullanım dışıdır. Kaldırılması her hangi bir nedene dayalı değildir.

İyi forumlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

Thema bewerten