You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "PixelmonTürk" is male
  • "PixelmonTürk" started this thread

Date of registration: Nov 8th 2015

• Send private message

1

Tuesday, August 15th 2017, 1:38pm

Reaktif Sorunu 3 Gün Oldu

tickette attım görmüşsünüzdür 3 gündür cloud sunucumun paneline erişemiyorum reaktif ettim 30 günlük açtım fakat panele erişemiyorum gününde değilim şunu artık bugun cozum giden günleride vermeyin yeter artık yav ram yükselticem serverin yükseltemiyorum bune ya
Play.PixelmonTurk.Com
Türkiyenin Modlu Server
Pixelmon Modlu Server
1.7.10
3.5.1

Depth

Süper Moderatör

• "Depth" is male

Date of registration: Aug 1st 2017

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Tuesday, August 15th 2017, 2:29pm

Bu tür konular, teknik problem olduğun için size buradan yardımcı olmayacağız. Lütfen "Nitrado.Net" adresinden Destek-Ticket oluşturunuz.

• "PixelmonTürk" is male

• Send private message

3

Tuesday, August 15th 2017, 2:36pm

3 gündür ticket açtık çözum yok ? yeter illallah ettik ya bu nedir
Play.PixelmonTurk.Com
Türkiyenin Modlu Server
Pixelmon Modlu Server
1.7.10
3.5.1

Depth

Süper Moderatör

• "Depth" is male

Date of registration: Aug 1st 2017

• Send private message

4

Tuesday, August 15th 2017, 2:38pm

Bu tür konular, teknik problem olduğun için size buradan yardımcı olmayacağız.

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

• Send private message

5

Tuesday, August 15th 2017, 4:29pm

Merhaba (:

Ticket hakkında size şunu anlatayım. https://server.nitrado.net/tur/tickets/add Şuraya giriyorsunuz. Kiralanan Hizmet>Hiçbir çözüm bulunamadı>E Posta yoluyla destek>Varsa sunucunuz yoksa basarili olamadı ve sonra da ticketi yazın. Çünkü yetkililer kiralanan hizmet bölümüne bakarlar. Ayrıca ticketler 24 saat içerisinde okunur cevap verilir. %5 gibi şanssız günlerde ise 48 saate çıkarılır malum yoğunluktan dolayıdır. Fakat şuanda yoğunluk görünmüyor gibi. Yani 24 saat boyunca e-posta gmail, hotmail hangisi panelinizin kayıtlı hesabıysa o hesaba giriş yapın ve ticketinizi okuyun.

Hayırlı Forumlar.

• "PixelmonTürk" is male

• Send private message

6

Wednesday, August 16th 2017, 6:33am

Birsey bildiginizi sanip bilmeden yukaridaki yanitlari okumadan cevap vermeyin zaten ticket actigimi soyledim yukaridaki yanitlarda 4 gundur ticket acik sorun cozulmedi dun ticketime serveriniz aktiflestirildi cevabi geldi fakat hala serverim duzelmedi bozuk bu ne ya cidden dalgami geciyorsunuz
Play.PixelmonTurk.Com
Türkiyenin Modlu Server
Pixelmon Modlu Server
1.7.10
3.5.1

Jack

Trainee

• "Jack" is male
  • "Jack" has been banned

Date of registration: Jun 7th 2017

• Send private message

7

Wednesday, August 16th 2017, 6:10pm

Birsey bildiginizi sanip bilmeden yukaridaki yanitlari okumadan cevap vermeyin zaten ticket actigimi soyledim yukaridaki yanitlarda 4 gundur ticket acik sorun cozulmedi dun ticketime serveriniz aktiflestirildi cevabi geldi fakat hala serverim duzelmedi bozuk bu ne ya cidden dalgami geciyorsunuz
Sen birşey bildiğini sanıp bilmeden yukarıdaki yanıtımı okumadan cevap vermişsin. Biz ne yapalım? Açıldı deyince biz buranın ne bir moderatörüyüz ne de bir yetkilisi. "Nitrado Forumu" Plugin/skript/sorun/hata/error vs. sorunları çözmek için açılmış. Burası ne bir teknik destek bölümü ne de bir ticket bölümüdür. Eğer yardımcı olmamızı istemiyorsan şahsen yaz. "Yardımcı olmayın sizin gibi akılsızlara soru sormuyorum. Yetkililere soruyorum." Diyorsanız başım gözüm üstüne ne konuna bir cevap yazarım ne de birşey yaparım. Ha birde şunu da eklemek lazım. Forum yetkilileri her dakika forumda olma diye bir lüksü yok.

• "AhmetHakan" is male

Date of registration: Jun 22nd 2015

• Send private message

8

Wednesday, August 16th 2017, 7:13pm

Bu konu ile tickettan iletişimde olmalısınız. Buradan herhangi bir işlem yapılamaz.

F.Evci!

Administrator

• "F.Evci!" is male

Date of registration: Nov 13th 2012

Occupation: Bilişim / Bilgi İşlem

• Send private message

9

Wednesday, August 16th 2017, 8:29pm

Merhaba

Bu problem ile sürekli olarak Ticket üzerinden görüşme sağlanıyordu.

Problemin çözülmesi bazen zaman alabiliyor, bu tip durumlarda anlayışlı olmanız gerekmektedir.
Bu sabah problem çözüldü ve kaybedilen süre hesaba eklendi.

Keyifli forumlar.

Yola Çıktıklarını, Yolda bulduklarınla değişirsen.. Hem Yolunu hem Kendini Kaybedersin!

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread