You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Nitrado Türkiye Ön Ödemeli Gameserver Kiralama Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "YucukluSumurta" is male
  • "YucukluSumurta" started this thread

Date of registration: Aug 19th 2017

• Send private message

1

Saturday, August 19th 2017, 9:04pm

ininaldan para gelmedi

İNANALIMDA 75 TL VARDI 40 TL Sİ Nİ SW AÇCAKTIM PARAYI YATIRDIM MASTERCARDI SEÇTİM HATA DEDİ AMA İNANALDAN PARA GİTMİŞTİ VE BURAYA PARA GELMEDİ SONRA 35 TL DAHA VARDI ONU YATIRIYIM BARİ DEDİM ONDADA AYNI ŞEY OLDU ANLİCAĞINIZ İNANALDAN PARA GİTTİ AMA BURAYA PARA GELMEDİ ŞUANDA ÇILDIRMAK ÜZEREYİM 2 HAFTA ÇALIŞŞIP ÇABALAMIŞTIM BEN O PARA İÇİN LÜTFEN ACİL BAKABİLİRMİSİNİZ(ŞUNU FARKETTİM SAAT BERLİN SAATİYMİŞ İSTANBULA ALDIM AMA HALA BİRŞEY OLMADI LÜTFEN YARDIM EDİN)

Sadisen61

Trainee

• "Sadisen61" is male
  • "Sadisen61" has been banned

Date of registration: Aug 26th 2016

Occupation: Öğrenci

• Send private message

2

Sunday, August 20th 2017, 10:06am

Merhaba

Konu Açmadan önce Alttaki konuları okuyunuz lütfenBütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar silinir. Büyük harflerle konu baslıkları açmak yasaktır.